ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Pfizer Türkiye Sağlık Alanında ve Sektörün Enleri Kategorisinde “Yılın En İyi Sağlık Firması” seçildi

Pfizer Türkiye Sağlık Alanında ve Sektörün Enleri Kategorisinde “Yılın En İyi Sağlık Firması” seçildi
18 Aralık 2023
17
A+
A-

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Yıldız İş Dünyası Ödülleri’ YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da gerçekleşen ödül töreni ile açıklandı.

UHA / İnternational News Agency

Türk bayrağı ve Atatürk siluetiUHA Haber’den Gazeteci Ata Ulaş Dağlıoğlu’nun haberine göre, Yıldız Teknik Üniversitesi iş ve kariyer kulübü olan Kalite ve Verimlilik kulübü bu sene ilk defa Yıldız İş Dünyası Ödülleri verildi.

Sektörünün enlerini taçlandıran Yıldız İş Dünyası Ödülleri; FMCG, E-Ticaret, Teknoloji, Sürdürülebilirlik, Banka, Enerji, Bilişim, Gıda, Girişim, Sosyal Sorumluluk ve Sağlık gibi 20’yi aşkın kategoride düzenlendi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde “Yılın Enleri” üniversite öğrencilerinin oylarıyla seçildi.

Seda Tamur Oğralı (Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler '01), Pfizer Türkiye İK Direktörü olarak atanmıştır. | Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Ofisi

[Seda Tamur Oğralı]

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, oylamada elde ettikleri başarıyla ilgili şunları söyledi: “Bilim kazanacak anlayışıyla çalışan biyofarma şirketi olarak, uluslararası kariyer fırsatlarımız, esnek ve keyifli çalışma ortamımız, çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürümüz, rotasyonla lider yetiştirme anlayışımız, işveren markamızın tüm değerleri ve uygulamalarıyla yaşamlara dokunmak için burada sınır yok demeye devam ediyoruz. Geleceğimizin profesyonelleri olacak öğrenciler ve genç yetenekler tarafından bu ödüle layık görülmekten dolayı gurur duyuyoruz.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.