ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sıkıntıya düşen çözümü Yeniden Refah Partisi’nde arıyor! 

Sıkıntıya düşen çözümü Yeniden Refah Partisi’nde arıyor! 
8 Eylül 2023
37
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan öncülüğünde Haftalık Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi.

UHA / İnternational News Agency

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Taştan, kısa bir süre içerisinde, Kocaeli genelinde teşkilatlanmasının tamamlanması, 14 Mayıs’ta 21 sene aradan sonra Milli Görüş’ün meclise taşınarak ilk girdikleri seçimde 5 milletvekili ve Kocaeli’nden de 1 Milletvekili çıkardıklarını dile getirdi.

Başkanı Taştan, “Bütün bu adımlar atılırken tek kuruş devlet yardımı almadan, dış güçlerin desteğini arkamıza almadan, medya desteği olmadan, rüzgarlar estirilmeden adım adım zafere yürüdük. İman varsa imkan da var dedik. İlk girdiğimiz seçimde böyle önemli bir başarıyı ortaya koyduk. Türkiye siyasetinin anahtar partisi haline geldik” diye konuştu. 

VERGİ BORCU OLANLARA VERGİ MÜFETTİŞLERİ ARACILIĞIYLA BASKI YAPILIYOR 

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan, şunları söyledi:

“Başkanlığımıza Gelen Vergi borcu olan firma yetkilileri, vatandaşlar bize ulaştılar. Önce Vergi dairesinden alınıp randevu verildiğini ilettiler. Vergi müfettişi ile yaptıkları görüşmelerde vatandaşlara tüm borcu 2-3 ay içinde ödemeleri gerektiği, ödemedikleri takdirde bankalara, tapularına haciz gönderecekleri ve araçlarına yakalamalı haciz gönderecekleri söylenilmiş. Borçların bu kadar kısa sürede ödeyecek durumları olmadığı ve kolaylık istenilmesine karşın kolaylık sağlanmadığı söylenilmiştir. Bu zor ekonomik şartlarda zaten vatandaş nefes alamazken Devletin bu şekilde yaklaşımda bulunması doğru değildir. Yeniden Refah partisi olarak bunun takipçisi olacağız. Her geçen gün farklı konularda Partimize vatandaşlarımız başvuruyor. Halkımız Sorunların sıkıntıların çözümlerini Yeniden Refah Partisinde olacağını biliyorlar”.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.