ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

PayTR ve Tosla’dan kazandıran kampanya

PayTR ve Tosla’dan kazandıran kampanya
7 Haziran 2023
22
A+
A-

* Türk mühendislerinin geliştirdiği, yenilikçi ürün ve çözümler sunan Ödeme Kuruluşu PayTR, Tosla iş birliğiyle 30 Haziran’a kadar sürecek bir kampanya başlattı.

* Kampanya kapsamında herhangi bir kart sahibi veya banka müşterisi olmaya gerek kalmadan kullanıcılar, kolay ve hızlı bir şekilde Tosla bakiyeleriyle PayTR üye işyerlerinde QR kod ile yapacakları alışverişlerde yüzde 5, toplamda 30 TL Tosback kazanıyor.

UHA / İnternational News Agency Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle üye iş yerlerinin hayatlarını kolaylaştıran ödeme kuruluşu PayTR, Türkiye’nin ilk banka iştiraki olan e-para şirketi AkÖde’nin geliştirdiği yenilikçi finansal mobil platformu Tosla iş birliğiyle yeni bir kampanyaya daha imza attı. 2021 yılından bu yana yaptıkları iş birliği ile PayTR üye iş yerleri ödemelerini Tosla ile de alabiliyorlar.

Tosla ile gerçekleştirilen ödemeler 2023’ün ilk beş ayında bir önceki seneye göre işlem hacminde yüzde 110, işlem adedinde ise yüzde 173 artış gösterdi. 30 Haziran’a kadar sürecek yeni kampanya kapsamında kullanıcılar Tosla bakiyeleriyle PayTR üye iş yerlerinden yapacakları her QR alışverişlerinde yüzde 5 olmak üzere toplam 30 TL’ye kadar Tosback kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanyadan faydalanmak için PayTR üye iş yerlerinde sepetini oluşturan kullanıcıların ödeme şekli olarak ‘Tosla ile Ödeyin’ seçeneğini seçmeleri ve ardından QR ile ödeme yapmaları gerekiyor. Banka müşterisi olmaya gerek yokPayTR ve Tosla iş birliği kapsamında kullanıcılar 50 binden fazla ATM ve/veya 9 binden fazla anlaşmalı noktadan Tosla hesabına bakiye yükleyerek harcama yapmaya başlayabiliyor. Her yaştan bireyin finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Tosla’ya banka müşterisi olmaya gerek kalmadan saniyeler içinde kaydolunabiliyor. Kullanıcılar anlaşmalı PayTR üye iş yerlerinde ödeme adımına geldiklerinde Tosla uygulamasını açarak ekranda çıkan QR’ı tarıyor, Tosla bakiyeleriyle pratik şekilde ödemelerini tamamlıyor.

 HABER:  Beril Tuncay  

***

PayTR hakkında      2009 yılında Türk mühendisler tarafından kurulan ve 26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu AŞ, Türkiye’nin en köklü fintek şirketidir.

60 binden fazla işletmeye; Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri Çözümü, PayTR NeoPOS, Tosla ile Ödeme, Havale/EFT, Güvenli Kart Saklama, Tekrarlayan Ödeme (Abonelik Yöntemi), Dövizle Satış, Mobil POS ve Alternatif Ödeme Çözümleri sunmaktadır. Güvenlik çözümleri arasında ise PCI DSS uyumlu altyapı, SSL sertifikalı ödeme sayfaları, Fraud ve Sahtecilik Önleme, 3D Secure yer almaktadır. Ayrıca, 7/24 operasyonel ve teknik destek, özel müşteri temsilcisi, başarılı işlem oranlarını artırmaya yönelik destek servisleri gibi birçok katma değerli hizmet de sunmaktadır. PayTR’ın geliştirme çalışmalarına devam ettiği servisleri ise Mobil Ödeme, E-Para ve Cüzdan Çözümleri, QR ile Ödeme ve Fiziki POS Hizmetleri’dir.

2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera ile yatırım ortaklığı yapan ve Haziran 2021 itibarıyla TCMB onayıyla faaliyet izni kapsamını genişleterek e-para lisansı alan PayTR, elektronik para faaliyetleri sunmaya başlamıştır.

12 yılı aşkın sürelik sektör tecrübesi, deneyimli ekibi, güçlü kurumsal yapısı ve inovasyon kültürüyle çok yönlü bir fintek şirketi olan PayTR, geliştirdiği inovatif ürün ve teknolojilerle, yenilikçi ve sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşatarak üye iş yerlerinin hayatlarını kolaylaştırmaktadır.    www.paytr.com    Aköde HakkındaAköde %100 Akbank iştiraki olan bir e-para şirketidir. Eylül 2019’da Aköde’nin ilk ürünü ‘Tosla’ dijital cüzdanı «Paranın Sosyal Hali» mottosu ile lanse edildi. Tosla, kullanıcıların basit finansal ihtiyaçlarını banka müşterisi olmadan eğlenceli, sosyal, kolay & hızlı yolla gerçekleştirebilecekleri bir mobil platformdur. Toslalılar kendi aralarında 7/24 anında para gönderebiliyor, Tosla hesaplarına tüm ATM’lerden, Teknosa, CarrefourSA mağazalarından ve ŞOK Marketler’den para yükleyebiliyorlar. Toslayanlar ayrıca istanbulkart yüklemelerinde NFC ile kartını Tosla’ya ekleyebilirken bakiyelerini tek tuşla Tosla’dan yükleyip hediye TL Tosbackleri anında yine İstanbulkartlarına alabiliyorlar. Toslayanlar tüm harcamalarını, kampanya kazanımlarını, bunlara dair detayları uygulama üzerinden hesap hareketlerinden görebiliyor ve nereye ne kadar para göndermiş, Tosla kart ile ne kadar alışveriş yapmış takip edebiliyor.https://tosla.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.