enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) IRAK- KERKÜK İl Başkanlığına Nuri Salihi atandı

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) IRAK- KERKÜK İl Başkanlığına Nuri Salihi atandı
17 Mayıs 2023
300
A+
A-

Dünyadaki sanayici ve işadamları arasında ekonomik, kültürel, ticari, sanayi ve sosyal faaliyetlerin gelişmesine katkı sunan Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) IRAK- KERKÜK İl Başkanlığı, Türkiye ile kurumsallaşma çalışmalarını sürdürüyor.

UHA / Europe İnternational News Agency
Uluslararası Haber Ajansı (UHA)’nın haberine göre, Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) IRAK / KERKÜK  İl  Başkanlığına USİAD Yönetim Kurulu’nun 013  / 27.07.2022 kararıyla Kerkük Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Asia internatıonal Contracting & General Trading co.ltd.şirketi Yönetim kurulu Başkanı Nuri SALİHİ atandı.
Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’nin (USİAD) yeni başkanı Nuri Salihi yaptığı konuşmada, kendisini bu göreve layık gören USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç ve Yönetimine teşekkür etti ve Kerkük- Irak- Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
USİAD Irak-Kerkük İl Başkanlığı'na atama - iskenderun
Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’nin (USİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç ise Salihi’ye yeni görevinde başarılar dileyerek, hem USİAD’a hem de dernek çatısı altında uluslararası ilişkilere büyük katkılar sağlayacağını kaydetti.
(USİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, daha sonra Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’nin (USİAD) yeni başkanı Nuri Salihi’ye günün anlamı dolayısıyla bir şilt taktim etti.
Nuri Salihi kimdir?Doğum : 26.06.1968* Kerkük Tic. Od. Baş. Yardımcısı* Asia İnternation al Contracting & General Trading Co. Ltd ( Sahibi )* Kerkük Kızılay ve Sivil Toplum Gönüllüsü
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.