ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Turizm çalışanları için çağrı: Mart sonuna kadar tamamlanmalı!

Turizm çalışanları için çağrı: Mart sonuna kadar tamamlanmalı!
3 Mart 2021
415
A+
A-

UHA HABER / Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar, turizm çalışanlarıyla ilgili çağrıda bulundu.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar, normale dönüşün sürdürülebilir olması için Antalya gibi turizm bölgelerinde üretim ve hizmet sektörü çalışanlarına aşılamada öncelik verilmesi gerektiğini belirtti.

Turizm çalışanları Mart sonuna kadar aşılanırsa Antalya yeni bir başarı hikayesine imza atabilir

Antalya OSB'de spor zamanıDünya’dan Fikri Cinokur’a değerlendirmelerde bulanan Bahar, aşılamanın mart ayı sonuna kadar tamamlanması halinde salgının önlenmesinde, normalleşme sürecinin hızlanmasında ve ekonomik kalkınmanın ivmelenmesinde önemli mesafeler kat edileceğini ifade etti.

Bahar, “Üretim ve hizmet sektörleri yüz binlerle ifade edilen sayıda kişiye istihdam sağlıyor. Turizm tesislerinde, sanayi kuruluşlarında kalabalık insan grupları işin doğası gereği bir arada bulunuyor ve birbirleri ile etkileşimde bulunarak çalışıyor. Bu iki sektör çalışanlarına aşılamada öncelik tanınması, salgının önlenmesine, normalleşme sürecinin hızlanmasına ve ekonomik kalkınmanın ivmelenmesine önemli katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.

Bahar, “Sektör çalışanları mart sonuna kadar aşılanır ve bu durum uluslararası arenada kapsamlı bir tanıtım atağı ile birleştirilirse, Antalya 2021 yılında yeni bir başarı hikayesine imza atabilir” dedi.

[UHA Haber Ajansı, 03 Mart 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.