ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Suriye Ulusal Eylemi (NAMS), Londra Medya Stratejileri Merkezi Direktörü Ramadan: Gazze, Netanyahu ve Ordusunu Mağlup Etti

Suriye Ulusal Eylemi (NAMS), Londra Medya Stratejileri Merkezi Direktörü Ramadan: Gazze, Netanyahu ve Ordusunu Mağlup Etti
7 Ocak 2024
6
A+
A-

Bismillâhirrahmanirrahîm;

Suriye Ulusal Eylemi (NAMS), Londra Medya Stratejileri Merkezi (LCMS) Direktörü Ahmed Ramadan, sosyal medya hesabı X üzerinden yaptığı paylaşımda “Gazze, Netanyahu ve ordusunu mağlup etti” dedi.

UHA / Europe İnternational News Agency

[(LCMS) Direktörü Ahmed Ramadan)

Türk bayrağı ve Atatürk siluetiSuriye Ulusal Eylemi (NAMS), Londra Medya Stratejileri Merkezi (LCMS) Direktörü Ahmed Ramadan, sosyal medya hesabı X üzerinden yaptığı paylaşımda “Gazze, Netanyahu ve ordusunu mağlup etti” dedi.
Ramadan paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

SON DAKİKA İSRAİL GAZZE HABERLERİ: İsrail ordusuna bunalım şoku! 250 asker  terhis edildi - Haberler Milliyet

Gazze, Netanyahu ve ordusunu mağlup etti.. İşte gerçekler

3 ay içinde Gazze’ye saldıran güçlerin yüzde 15’i öldürüldü, yaralandı veya sakat kaldı, tankların ve araçların yüzde 30’u imha edildi veya hasar gördü, subaylar arasındaki ölümlerin sayısı emsalsizdi ve elit tugaylar dağılmaya başladı ve yeniden kurulmalarına yol açtı. 3 yıl sonra askerlerinin morali bozuldu ve Askeri sözcü, sorgulanmaktan korkuyor ve diğerleri, yalan söyleyeceklerini bildikleri için basınla konuşmaktan kaçınıyor!

İsrail medyası itiraf etti: Saldırı çok başarılı oldu | Milat Gazetesi

İsrail medyası öfkeli ve kafası karışmış durumda ve rakamları çarpıtmaktan, halkı aldatmaktan, kayıpları gizlemekten, yenilgileri inkar etmekten, hedeflerin üzerinden atlamaktan, kaybedilen bir zaferi aramaktan ve dipsiz bir bataklığın gizemli bir şekilde sona ermesinden bahsediyor. Netanyahu’nun kaçmaktan başka hedefi yok.

Hamas'tan ABD'ye İsrail vurgusu: Fark etmelerini sağladık

Önemli

Ordu Gazze’nin kalbinden gelen direnişin darbeleri altında geri çekilirken veya kuzeyde altı ay süren savaş sırasında Blair ve absürt rolü, tampon bölge hikayesi gibi yanıltıcı açıklamalara aldanmayın. Bütün bunlar Gazze’deki kayıpların boyutlarını ve herhangi bir stratejik hedefe ulaşmadaki sefil başarısızlığı gizlemek için yanıltıcıdır. Gerçek ortaya çıktığında İsrail içeriden patlayacak, 400.000 yerleşimci silaha kavuştuktan sonra kelimenin tam anlamıyla bir iç savaş çıkacak ve yenilginin sorumluluğunu üstlenmek bir sonraki aşamayı belirleyecek başlıktır. Kararlılığınızı güçlendirin… işgalcinin ve ortaklarının yenilgisi yakındır, Allah’ın yardımıyla.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.