enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Karayollarında Yol Durumu ve Kapalı Yollar

Karayollarında Yol Durumu ve Kapalı Yollar
26 Eylül 2023
16
A+
A-

Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı Kesimi arasında (Bolu Dağı Geçişi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenilemesi çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılacak ve sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabiliyor. (25.09.2023 08:00/09.11.2023 17:00)

Ankara Çevre Otoyolunun 7-8.km.leri Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları nasıl yapılır? KGM işçi alımı başvuru şartları nedir?arasında yer alan Karataş Viyadüğünün Polis Akademisi Kavşağı istikametinde genleşme derzi çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak veriliyor.

Mersin-Adana yolunun 0-1.km.leri arasında Liman-Hal Köprüsü Farklı Seviyeli Kavşak Çalışmaları kapsamında köprü genleşme derzleri onarımı nedeniyle, trafik Liman D Kapısı Ayrım kolundan kontrollü olarak sağlanıyor.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 1-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 18.km.sinde (Çarşıbaşı İlçesi Otogar Mevkii) yaya üst geçidi demontaj çalışması nedeniyle 20.09.2023-27.09.2023 tarihleri (8 gün) 07:00-19:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak veriliyor.

Muradiye-Çaldıran yolunun 27-37.km.leri arasında BSK Bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak sağlanıyor.

Yenişehir-Bilecik yolunun 6-16.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak gerçekleşiyor.

Hekimhan-Alacahan yolunun 13.km.sinde Hasan Çelebi Viyadüğünde derz onarım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan veriliyor.

Gölköy-Mesudiye yolunun 46. ve 47.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.