ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’na (İMKON) Kocaeli damga vurdu!

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’na (İMKON) Kocaeli damga vurdu!
30 Haziran 2021
382
A+
A-

UHA HABER / İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’nun (İMKON) 4’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da yapıldı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘nın haberine göre, Genel Kurulda Kocaeli’ni, Kocaeli Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Oğuzhan Keleş ve Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Tahsin Karaosmanoğlu, Abdullah Üstübi ve İsmail Akova temsil etti.

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’nun (İMKON) Genel Başkanlığı görevine Tahir Tellioğlu yeniden seçildi. Ayrıca (İMKON)’un yönetim ve denetleme kurulunda Kocaeli’nden 4 isim de yer aldı.

Kocaeli Müteahhitler Birliği Derneği Başkanı Oğuzhan Keleş ve eski başkanı Faruk Mamik  de Yönetim Kuruluna seçilirken, İMKON Denetleme Kuruluna Kocaeli’nden Hasan Tahsin Karaosmanoğlu seçildi. Üst Kurul Delegesi de Abdullah Üstübi oldu.

Başkan Oğuzhan Keleş, “Kocaeli Müteahhitler Birliği olarak arkadaşlarımızın konfederasyonda görev almaları hepimizin gururu oldu” dedi.

Başkan Keleş, 17 Ağustos 1999 yılında Kocaeli Bölgesinde yaşanılan depreme dikkat çekerek, konfederasyonu bu sene 17 Ağustos’ta Kocaeli’ye davet ettiklerini ve kamu yararına kentsel dönüşüme katkıda bulunmak için konfederasyon olarak çalışma yapmayı önerdiğini kaydetti.

***

Neden https://www.uhahaberajansi.com/?

Bağımsız bir haber ajansı olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir ajans gazeteciliğini hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün  https://www.uhahaberajansi.com/’a Abone Ol.

https://www.uhahaberajansi.com/; seninle güçlü, seninle özgür!

[UHA Haber Ajansı, 30 Haziran 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.