ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Filistin için Dua!

Filistin için Dua!
1 Ocak 2023
13
A+
A-

 1. Bismillahirrahmanirrahim
  “Ey Allah’ım! Hamd ancak sanadır, senden başka ilâh yoktur. Gökleri ve yeri yaratan, bol bol veren (sensin) ey Celâl ve İkram sahibi! Ey Hayy ve Kayyûm! Senden istiyorum!Resulun Muhammed’e, bütün peygamberlere, onlara tabii olan has müminlere, Peygamberimizin rızık duası nasıl okunur? Para, bolluk ve bereket duası... - Haber 7 DİNİ BİLGİLERPeygamberimizin Ehli Beytine ve ashabına selam olsun.İlahi Ya Rabbi!
  Yetimler yurduna dönen Filistinliler için dua ediyoruz. Filistinli kardeşlerimiz Gazze’de;  zalimlere karşı mücadele ediyorlar, Filistinli kardeşlerimizi muzaffer eyle.Ya Rabbi! Zalimleri, zalimlere musallat eyle, Kahhar isminin tecellisiyle kahru perişan eyle.

  Ya Rabbi!
  Kardeşlerimize güç ver, görünmez ordularınla destekle. Onları, akıllarını, bilgilerini, silahlarını, sayılarını, destekleyenlerini artır.

  İlahi Ya Rabbi! Gazze’de eşi benzeri görülmemiş katliamlar yapılıyor, tüyü bitmemiş bebekler, masum çocuklar, savunmasız kadınlar, yaşlılar hunharca katlediliyor, Filistin kan ağlıyor. Onların intikamını en iyi sen alırsın Ya Müntakim cc.

  Peygamberler mirası Kudüs’e, Gazze’nin masum ve savunmasız mazlumlarına imdat eyle Ya Rabbi! Hz. İbrahim’den Hz. Süleyman’a kadar birçok Peygamberin tevhit, hukuk, adalet ve ahlak mücadelesini verdiği o kutlu şehirde yaşanan acıları bir an önce durdur Ya Muin cc.

  Zulme uğrayan mazlum ve mağdur Filistinli kardeşlerimizi sahipsiz ve yardımsız bırakma Ya Hafiz cc.

  Çocuklarımızı, kadınlarımızı, her yaştan masumları katleden katillere, bunlara destek olanlara huzur verme. Bunları birbirine düşür, işlerini boz, korku ve endişelerini arttır Ya Kâbıd cc

  Ya Rab!
  Bugün Filistin ve Gazze başta olmak üzere yeryüzünün birçok yerinde zulme ve katliamlara maruz kalan, vatanları işgal edilen, kentlerini yıkılan, camileri, okulları, hastaneleri, evleri, harap edilen, hakları ve hukukları ihlal edilen bütün kardeşlerimize yardım eyle! Bizi de onlara yardımcı eyle Ya Mucib cc.
  Amin…

Vedat KAHYALAR

          Vedat KAHYALAR

ETİKETLER: , , , , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.