enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Defile, moda, TV Program, sinema ve dizilerin başarılı genç ‘Makyöz’ü Vural Mehmet Başar…

Defile, moda, TV Program, sinema ve dizilerin başarılı genç ‘Makyöz’ü Vural Mehmet Başar…
15 Mayıs 2022
1.341
A+
A-

İSTANBUL – UHA HABER / Bugün son dönemlerde defileler, moda çekimleri ve TV program, sinema ve TV dizilerinde, saç ve makyaj üzerine adını çok sık duyduğumuz, çok güçlü ve sağlam adımlarla özellikle moda dünyasına giriş yapan ünlü bir ‘Makyöz’ ile tanıştırmak istiyoruz.Evet bu isim son zamanlarda çok güçlü ve sağlam adımlarla moda dünyasına giriş yapan, adından da çok söz ettiren ünlü ‘Makyöz‘  Vural Mehmet Başar..

Son günlerde moda çekimleri ve defilelerin aranan ismi haline gelen Vural Mehmet Başar ile Uluslararası Haber Ajansı (UHA) adına röportaj yapmak istedik ve bizi kırmayarak isteğimizi kabul etti. Kendisiyle, saç ve makyaj üzerine konuşacağız.UHA: Merhaba Vural Bey, bugüne kadar birçok defile, moda çekimleri, TV Program ve dizilerinde ‘Makyöz’ olarak görev aldınız, öncelikle bize kendinizden bahseder misiniz?

Resim önizlemesi

Vural Mehmet BAŞAR: Merhaba! Öncelikle ben size teşekkür ediyorum. Ben Vural Mehmet başar. İstanbul’da doğdum, 32 yaşındayım. üniversite ve okul zorunlulukğundan dolayı son derece hareketli bir iş hayatım oldu. Ama tasarım yapmak birşeyler tasarlamak her zaman beni mutlu ediyordu ve ne yapabilirim diye düşünürken, Saç ve makyaj yapabilirim diye düşündüm ve bu konuda eğitimler almaya başladım ve yaklaşık 10 yıldır sektörün içinde bulunmaktayım.

UHA: 10 yıldır sektörde olmanıza rağmen biz adınızı yeni yeni duymaya başladık.Vural Mehmet BAŞAR: Evet ben garantici biriyim işimi en iyi şekilde yapmaya çalışırım ve bu aşamada sürekli kendimi geliştirmeye zaman harcadım sonunda arzu ettiğim yerlere ulaşmaya başlıyorum şu anda moda ve televizyon dünyasında anılmak beni mutlu ediyor.

Resim önizlemesiVural Bey makyaj adına bize neler söylemek istersinizVural Mehmet BAŞAR: Aslında saç ve makyaj benim hayat biçimim haline geldi ben eğitimlerimi aldıktan sonra aslında bu işi sevdiğimi ve bu iş için yaratıldığımı anladım ve saç ve makyaj bende bir tutku haline vardı makyaj yapmak beni her zaman mutlu ediyor ve beni heyecanlandırıyor. Bir kadının yüz hatlarını ortaya çıkartmak ve aslında işimi yaparken bir erkek olarak kadını nasıl görmeyi hayal ediyorsam o şekilde çalışmaya özen gösteriyorum ve bu beni başarılı bir noktaya getiriyor.

Arnavut Gelin Topuz ModelleriUHA: Peki Ya saç? Bildiğimiz kadarıyla özellikle sizin saç üzerinde önemli çalışmalarınız var.Vural Mehmet BAŞAR: Evet saç ve makyaj konusunda dediğim gibi birçok projelerde sorumlu olarak çalıştığım için saç tasarımlarıma ayrı bir önem veriyorum. Çünkü saçlar benim için bir aşk ve bir tutku. Aslında saç tasarlamak makyaj gibi ne görmek istiyorsam onu yapmayı tercih ediyorum. Ben saç tasarlarken daha çok rahat modeller ve ferah tasarımları tercih ederim. Daha doğal görünümler daha plaj havasında saç tasarlamayı çok seviyorum. Her zaman kadınların kendi halinde ve doğal tasarımlarla daha havalı olduklarını düşünüyorum.

UHA: Son dönemin aranan isimlerinden biri olarak neler söylemek istersiniz?Vural Mehmet BAŞAR: Aslında benim için onur verici bir durum bu bana bu zamana kadar aldığım eğitimlerin ve yaptığım işlerin ne kadar doğru olduğunu ve yaptığım işi nasıl severek yaptığımı gösteriyor aslında çok çalışmak ve azim bence başarı getiriyorGüzel isimlerle çalışıyorum ve onlarda beni başkalarına tavsiye ediyor ve bu şekilde güzel bir ilerleme içinde devam ediyorum.

UHA: Bize projelerden bir kaçından bahseder misiniz?Vural Mehmet BAŞAR: Mercedes Fasion week, Fashion Week Istanbul, İzmir Fasion Week, MSS&Mr model Türkiye’ güzellik yarışması, Best model of the world olsun bu gibi büyük projelerin saç makyaj sorumlusu olarak çalışmalarım oluyor.

Gelinim Mutfakta Damla neden yok? Gelinim Mutfakta Damla kimdir?

Kanal D’de Gelinim MutfaktaUHA: Bildiğim kadarı ile TV projelerinizde oluyor.

Vural Mehmet BAŞAR:Evet oluyor tv projelerinde de genelde ben çalışmalarda bulunuyorum bunlardan bazıları, TV8 doya doya moda, Kanal D Gelinim Mutfakta ,TRT müzik bigbang gibi. Sinema filmlerinde de geri dönüş kısa metrajlı uluslararası kısa film gösterimlerinde de proje sorumlusu olarak görevlerim oldu.

UHA: Son olarak neler söylersiniz?Vural Mehmet BAŞAR: Ve eğitimlerime hala devam etmekteyim kuaförlük ve makyaj dünyasının duayenleri ile fikir alışverişim ve kendilerinden bire bir eğitimler alarak daha iyi ve yenilikçi adımlarla ilerlemeye özen gösteriyorum.

[UHA Haber Ajansı, 16 Mayıs 2022]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.