ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Büyükşehir itfaiyesi yılan timi: 3 metrelik yılan yakaladı

Büyükşehir itfaiyesi yılan timi: 3 metrelik yılan yakaladı
19 Haziran 2021
478
A+
A-

UHA HABER / Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yılan yakalama timi ilk altı ayda 51 yılanı yakalayarak doğaya saldı. Ekiplerin yakaladığı yılanlar arasında bir evin duvarına giren 3 metre boyunda bir yılan da vardı.

Talas'da 3 metre uzunluğunda yılan yakalandı | Kayseri GünlükBirçok olaya anında müdahale eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinin yılan yakalama timleri, özellikle kırsal mahallelerde büyük mücadele veriyor.

Yılan yakalama timleri, bir evin duvarına giren yaklaşık 3 metre boyunda bir yılanı yakalayıp doğal dolaşım alanına bıraktı.

İlk altı ayda 51 yılan doğaya bırakıldı

Talas İlçesi Başakpınar Mahallesi’nde müstakil bir evin duvarına yılan girdiği ihbarını aldıktan kısa süre sonra bölgeye giden itfaiye ekipleri, yaklaşık 3 metre boyundaki yılanı büyük bir özveri ile yakaladı.

Yakalanan yılan doğal yaşam alanına bırakılırken Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri 2021 yılının ilk altı ayında şikâyetler üzerine farklı ilçe ve mahallede 51 yılan yakalanarak doğaya bırakıldı.

HABER: Necmettin Çuhadaroğlu & Kayseri

***

Neden https://www.uhahaberajansi.com/?

Bağımsız bir haber ajansı olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir ajans gazeteciliğini hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün  https://www.uhahaberajansi.com/’a Abone Ol.

https://www.uhahaberajansi.com/; seninle güçlü, seninle özgür!

[UHA Haber Ajansı, 19 Haziran 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.