ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bahçeli: Toplumsal arınma, siyasi aklanma ertelenemez yükümlülüğümüzdür

Bahçeli: Toplumsal arınma, siyasi aklanma ertelenemez yükümlülüğümüzdür
29 Kasım 2023
39
A+
A-

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Toplumsal arınma, siyasi aklanma, ertelenemez yükümlülüğümüzdür. Selin gidip kumun kalmasını beklemeye gerek yoktur. Zira selin verdiği zayiat tehlikeli düzeylerdedir. Türkiye bu kirliliğe daha fazla maruz kalmamalıdır.” dedi.

UHA / İnternational News Agency

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tiktok rezaletinin giderek salgın gibi yayıldığını söyledi.

(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şunları söyledi:

“Tiktok rezaleti salgın gibi yayılmaktadır. Hakeza siyasetin üzerine çöken taciz ve yolsuzluk iddiaları, sancılı ilişki ağlarını deşifre eden itiraflar, samimiyet ve sorumluluk anlayışıyla ifade etmeliyim ki yalnızca muhataplarına değil, Türkiye’mize de haddinden fazla zarar vermektedir.  Toplumsal arınma, siyasi aklanma, ertelenemez yükümlülüğümüzdür. Selin gidip kumun kalmasını beklemeye gerek yoktur. Zira selin verdiği zayiat tehlikeli düzeylerdedir. Türkiye bu kirliliğe daha fazla maruz kalmamalıdır. Burada önemli olan samimiyet, dürüstlük ve tutarlılıktır. Aziz milletimizi ucuz fırsatçılık ve takiye yapanlarla geçmişin kefaleti ve şehadeti altında dürüst ve ilkeli siyaset yapanları mutlaka tevfik edecektir. MHP ile Cumhur İttifakı’nın yeri ve konumu bellidir. (TBMM)

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.