enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Babala TV yine iş başında… İnce ince doğrayıp, çıldırttılar

Babala TV yine iş başında… İnce ince doğrayıp, çıldırttılar
15 Nisan 2023
108
A+
A-

* İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in masadan kalkmasının ardından başlatılan linç kampanyası şimdi de Muharrem İnce’ye uygulanıyor.

*Babala TV’de İnce’ye sorulan sorular, izleyiciler arasına sızan FETÖ iltisaklı isimler aslında çok şey anlatıyor.

Babala TV’nin konuğu olan İnce’ye sorulan sorular, izleyiciler arasına sızan FETÖ iltisaklı isimler, Babala TV’nin montaj teknikleri, fonda kullandığı müzik ve paylaştığı bölümler aslında çok şey anlatıyor. İnce’nin öfkeli cevapları da sonuç itibarıyla itibar cellatlığı taktiğinin tuttuğunu gösteriyor.Muharrem İnce: Atatürk gelse dahi...

 

BABALA TV YİNE İŞ BAŞINDADepremde baraj yıkıldı yalanıyla insanları paniğe sevk eden ölümlere sebep olan Babala TV yine iş başında. Bu kez Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce kumpasa getirilmeye çalışıldı.Tüm bu yaşananların iki boyutu var. Biri Kılıçdaroğlu lehine seçimden çekilmediği için bir süredir İnce’ye karşı uygulanan linç kampanyası. Diğeriyse tam da Muharrem İnce’nin söylediği mesele. İddia edip de ispatlamayan diye meydan okuyan kişi FETÖ davalarının avukatı Kemal Uçar.

Aynı zamanda kendisi İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından ‘terör örgütü üyeliği’ suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmış bir kişi. FETÖ’cülerin İnce’den nefret etmesinin, onu linç etmeye çalışmasının tek bir sebebi var elbette.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na güle güle demiş olması, terör örgütleriyle işimiz olmaz mesajı vermesi.

Oysa CHP, FETÖ’cülere özgürlük, devlet kadrolarına dönüş, bir de üstüne tazminat ödeneceğini söyledi. Yani FETÖ’cülerin umudu Kılıçdaroğlu, hasmıysa muharrem ince…

FETÖ meselesi dışında aydınlatılması gereken bir başka mesele daha var.

MEVZULAR 18 - Neşter - YouTube

Babala TV sunucusu Oğuzhan Uğur, bu kumpasa bilerek mi alet oluyor, yoksa programda seyircilerin arasına sızanlar İnce’yi tuzağa mı düşürdü.

Programdan yansıyanlara, yapılan montaja, kullanılan müziklere ve seçilen bölümlere bakılırsa maksat hasıl olmuş gibi görünüyor. Zira herkes İnce’nin projesini, programını değil verdiği sinirli cevapları konuşuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.