ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yol Durumu ve Kapalı Yollar

Yol Durumu ve Kapalı Yollar
21 Eylül 2023
10
A+
A-

TEM Otoyolunun Kurtköy Ücret Toplama İstasyonunda SGS kurulması çalışmaları nedeniyle Kurtköy Gişelerinden Otoyola giriş kapatılarak, trafik Orhanlı Gişelerine yönlendirilecektir. Otoyoldan çıkış ise servis yolundan kontrollü olarak sağlanacaktır. Çalışmalar 24 saat esasına göre yapılacak.

UHA / İnternational News Agency

İzmir-Aydın Otoyolunun 92-95.km.leri arasında (Aydın Kuzey Kavşağı-Çine-Muğla Kavşağı) üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Kuzey Marmara Otoyolunun 156-161.km.leri arasında Kuzey Taşıma yolunda (Ankara-İstanbul istikameti) yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak veriliyor.

Zara-İmranlı-Kızıldağ yolunun 36-39.km.leri arasında PMT ve asfalt sathi kaplama çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Diyarbakır-Silvan yolunun 52-54.km.leri arası eksen sol yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım sağ şeritten gidiş geliş olarak gerçekleşiyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28.km.leri arasında (Büyükeceli-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Vezirköprü-Durağan yolunun 5-8.km.sinde sanat yapısı yapım çalışmalarından dolayı ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Yalova-Kocaeli İl Sn.-Yalova-Bursa yolunun Kocaeli-Bursa istikameti 25.km.sinde farklı seviyeli kavşakta köprü genleşme derzi bakım ve onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım farklı seviyeli kavşağın şehir geçişi bağlantı yolundan sağlanacak.

Pınarbaşı-Gürün yolunun 36-37.km.leri arasında Örenşehir kavşağı mevkiinde yol yapım çalışması olduğundan ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin Trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekiyor.

Artvin-Hopa yolunun 47-64.km.leri arasında bulunan Seyitler 1, Seyitler 2, Sümbüllü 1, Sümbüllü 2, Sümbüllü 3, Sümbüllü 4, Erenler 1, Erenler 2, Erenler 3, Adagül tünellerinde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 21.09.2023-22.09.2023 tarihlerinde (2 gün), 08:00-17:30 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.