ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yeşilçam’da kadın oyuncuların kötü sonları

Yeşilçam’da kadın oyuncuların kötü sonları
16 Mayıs 2024
4
A+
A-

Yeşilçam’da erotik filmlerde rol alan kadınların başlarına neler geldiği ortaya çıktı. 

UHA / İnternational News Agency

Seher Şeniz
İntihar ettiğinde geride bir intihar mektubu bıraktı. Mektupta, “Nihayet bu iğrenç dünyadan gitmeyi başardım. Ölmenin, ölmeye çalışmanın bu kadar zor olduğunu söyleselerdi alay ederdim” ifadelerine yer verdi.
80'lerin ortaları Seher Şeniz için tam bir bunalım dönemi olur. Yaşadığı hayat ve ilişkileri en sonunda onu duygusal bir çöküntüye sürükler.
Zerrin Egeliler
Zerrin Egeliler, yaptığı filmlerden sonra seksten ve çıplaklıktan iğrendiğini açıkladı. Yetkililer, uzun yıllar görmezden geldiği filmlere dur demeye karar verince Zerrin Egeliler hakkında soruşturma başlatıldı.
Kavga 🔥 Zerrin Egeliler
Karaca Kaan
Kendi ifadesine göre, itibarsızlık ve aşağılamaya maruz kalan Karaca Kaan, sonunda İstanbul’dan ayrıldı ve saçlarını boyayarak başka bir şehirde yeni bir hayat kurmaya çalıştı. Kaan, ünlü yönetmenler ve yapımcılar tarafından mağdur edildiğini ve yaşadığı zorluklara isyan etti.
Karaca Kaan'ın son haline bakın o artık 65 yaşında! Aydemir Akbaş'la  ortalığı sallamıştı: Yeşilçam yıldızına yıllar hoyrat davranmış
Arzu Okay
Arzu Okay, ticaret yapmak istediğinde tanıdıklarından rahatsız edilerek veya dükkanı kiraya verilmeyerek toplum baskısına maruz kaldığını belirtti. Sonunda Fransa’ya taşınan Okay, seks filmlerinin yarattığı toplumsal baskıya karşı çıktı.
Arzu Okay kimdir? Arzu Okay kaç yaşında, nereli? - Yeni Bakış - Son Dakika  Haberleri
Feri Cansel
Feri Cansel, 39 yaşında bir erkek tarafından öldürüldü. Yönetmen Yılmaz Atadeniz, Cansel’in yaşadığı zorluklara dikkat çekerek, katili savundu.
Feri Cansel'in hikayesi bildiğiniz gibi değilmiş! Yeşilçam'ın ilk silikonlu  güzeliydi - F5Haber
Alev Altın
Alev Altın, soyunması gereken sahnede çekindiği için yapımcının saldırısına uğradı. Son yıllarında borç içinde yaşayan Altın, faturalarını ödeyemeden hayatını kaybetti.

Alev Altın Movies and TV Shows - Plex

Kaynak*  Gazette
ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.