ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

TUI nihayet başlıyor: İzmir, Bodrum ve Dalaman için tarih verdi

TUI nihayet başlıyor: İzmir, Bodrum ve Dalaman için tarih verdi
7 Haziran 2021
467
A+
A-

UHA HABER / Alman tatil devi TUI, uzun bir aradan sonra Almanya’dan Ege bölgesine yönelik turlara başlıyor. TUI’nin Ege bölgesindeki otellerinin açılış tarihi de belli oldu.

Avrupa’nın tatil devi TUI Türkiye’nin Ege Bölgesindeki turistik destinasyonlara tur düzenlemeye başlıyor.

Ege turlarını satışa açtı

TUI’den yapılan açıklamada Türkiye’nin rüya gibi turkuaz koylarına sahip Ege Bölgesindeki tatil destinasyonlarına yönelik turların satışa açıldığı belirtildi.

İzmir’e 18, Bodrum’a 25, Dalaman’a 26 Haziran’da turlara başlıyor

TUI’nin Ege bölgesine yönelik ilk paket turları İzmir’e 18 Haziran’da, Bodrum’a 25 Haziran’da ve Dalaman’a 26 Haziran’da başlıyor. Grubun kendi havayolu şirketi TUI fly, 2 Temmuz’dan itibaren Dalaman’a direkt uçacak.

TUI Almanya CEO'su Marek Andryszak'dan Açıklama Andryszak: Türkiye yaz aylarında rakipsiz fiyat/performans sunuyor

TUI Almanya CEO’su Marek Andryszak, İzmir, Bodrum, Dalaman’ın Alman tatilciler için en popüler seyahat destinasyonlarından biri olduğunu söyledi.

Almanların Ege bölgesindeki geniş tatil köyleriyle yüksek kaliteli otellere büyük ilgi duyduğunu belirten Andryszak, “Türkiye, yüksek güvenlik ve kalite standartlarıyla birçok müşteri tarafından çığır açan olarak algılanan birinci sınıf her şey dahil tatil köyleriyle tanınıyor” dedi.

Türkiye’nin popüler yaz aylarında da rakipsiz bir fiyat/performans oranı sunduğunu belirten Andryszak, TUI Magic Life Sarıgerme’de uçak dahil bir hafta kişi başı tatilin 793 Euro’dan rezerve edilebileceğini söyledi.

TUI’nin açıklamasında Bodrum, Dalaman ve İzmir’deki otellerin önümüzdeki haftadan itibaren tekrar misafir ağırlamaya başlayacağı, çoğunun Temmuz başında açılacağı ifade edildi. Ardından TUI fly, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Münih ve Stuttgart’tan Dalaman’a direkt uçuşlarla turlara kademeli olarak yeniden başlayacak.

Ege bölgesinde 100 otel sunuyor, Bodrum’daki otelini 26 Haziran’da açıyor

Türkiye Ege’sinde yeni bir başlangıç için TUI programında yaklaşık 100 otel Temmuz ayı başına kadar açılacak. TUI Magic Life Bodrum, 26 Haziran’da Alman tatilcilere yeniden açılıyor.

Yaşam tarzı otel markası TUI Blue, başlangıçta, Marmaris’teki ilk sahil konumunda tamamen yenilenmiş beş yıldızlı tatil köyü TUI Blue Grand Azur ve popüler Sarıgerme Körfezi’ndeki TUI Blue Seno dahil olmak üzere beş tesisle hizmet veriyor. TUI Magic Life Sarıgerme ve Robinson Sarıgerme Park Temmuz ayı başında açılıyor.

Antalya bölgesinde TUI programından 1.000 otel daha şimdiden açıldı. Toplamda TUI, Türkiye’de dört Robinson Club, beş TUI Magic Life Club, 11 TUI Blue Otel ve iki TUI Çocuk Kulübü dahil olmak üzere 2.500’den fazla otel sunuyor.

Alman tatilciler Türkiye’ye PCR veya antijen testiyle giriş yapabiliyor.

***

Neden https://www.uhahaberajansi.com/?

Bağımsız bir haber ajansı olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir ajans gazeteciliğini hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün  https://www.uhahaberajansi.com/’a Abone Ol.

https://www.uhahaberajansi.com/; seninle güçlü, seninle özgür!

[UHA Haber Ajansı, 07 Haziran 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.