ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Şampiyonlara yüzde yüz burs…

Şampiyonlara yüzde yüz burs…
19 Haziran 2021
846
A+
A-

UHA HABER / Türkiye’nin saygın kolejlerinden Safir Koleji, bugüne kadar eğitim ve hizmet sektöründe örnek faaliyetlerinde bulunarak sporda da örnek olacak önemli bir projeye imza attı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın haberine göre, Safir Koleji ‘Kürek‘ branşında Türkiye şampiyonlarına jest yaparak sporun ve sporcunun yanında olduğunu gösterdi.

Kolej müdürü Mehmet Özcan yaptığı açıklamada, Safir Koleji olarak, eğitim ve hizmet sektöründe olduğu gibi, kürek sporunda Türkiye’nin en başarılı kulüplerinden olan İzmit Sümerspor Kürek Kulübü sporcularından 6 tanesine yüzde yüz burs vererek kulübün ve sporcuların başarılarına katkı sağlamak istediklerini ifade etti.

Okul müdürü Mehmet Özcan, Okulda düzenlenen imza töreninin ardından öğrenci velileri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
İmza töreninde hazır bulunan İzmit Sümerspor Kürek Kulübü Başkanı İzmit Sümerspor Kürek Kulübü da bir kısa konuşma yaptı.
Başkan Serenay Subaşı,  ” İzmit Sümerspor Kürek Kulübü olarak, Türkiye’ye örnek olacak böylesi güzel bir jest karşısında çok mutluyuz ve gururluyuz. Okul müdürümüzün yaptığı bu girişim diğer sporcularımıza da örnek olup, başarıları beraberinde getirecektir. Bu da sporcularımızın performansına olumlu yönde katkı sağlayacaktır ” dedi.

***

Neden https://www.uhahaberajansi.com/?

Bağımsız bir haber ajansı olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir ajans gazeteciliğini hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün  https://www.uhahaberajansi.com/’a Abone Ol.

https://www.uhahaberajansi.com/; seninle güçlü, seninle özgür!

[UHA Haber Ajansı, 19 Haziran 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.