ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Orka Lotus Otel 130 yabancı turistle sezonu açıyor

Orka Lotus Otel 130 yabancı turistle sezonu açıyor
25 Nisan 2021
624
A+
A-

UHA HABER / Vaka artışı kaynaklı rezervasyon daralması sebebiyle kimi oteller açılışlarını ertelerken kimi otellerde sezonu açıyor.

Muğla’nın Marmaris bölgesinde bulunan Orka Lotus Otel Covid-19 pandemisi döneminde tüm tedbirlerini alarak 26 Nisan’da açılıyor. Otelin ilk misafirleri Ukraynalı ve Polonyalı turistler olacak.

Torunoğulları: 2020 yaz döneminde de sezonu ilk biz açmıştık

Sabah’tan Merve Bilkay’a değerlendirmelerde bulunan Orka Lotus Otel’in sahibi Turgut Torunoğulları, “2020 yaz döneminde yine ilk biz açmıştık otelimizi. Geçen sene bize bir tecrübe oldu eksik yaptığımız her şeyi tamamladık, otelimizdeki tüm misafirlerimizin hijyen ve mesafe kurallarıyla tatillerine devam etmesi için elimizden gelenin en iyisi yaptık, yapacağız. Açılışımızın ilk gününde Polonya’dan 50, Ukrayna’dan 80 turist geliyor. Yurtdışından gelen misafirlerimize ülkemizde sağlık ve rahatlıkla tatil yapabileceklerini göstermek istiyoruz” dedi.

Otelin odalarının günlük dezenfekte edilmesi gerektiğini ve otellerin sahillerdeki şezlong mesafelerine çok dikkat etmeleri gerektiğini belirten Torunoğulları sözlerine şöyle devam etti, “2020 yaz sezonunda otelimizde konaklayan hiç kimse koronavirüse yakalanmadı. Hem otel içinde hem de sahilde hijyen ve mesafe kurallarına çok önem veriyoruz.”

***

Neden https://www.uhahaberajansi.com/?

Bağımsız bir haber ajansı olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir ajans gazeteciliğini hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün  https://www.uhahaberajansi.com/’a Abone Ol.

https://www.uhahaberajansi.com/; seninle güçlü, seninle özgür!

[UHA Haber Ajansı, 25 Nisan 2021]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.