ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Öğretmen Akademisi Vakfı Kültür Sanat Elçilerini Arıyor!

Öğretmen Akademisi Vakfı Kültür Sanat Elçilerini Arıyor!
20 Nisan 2024
9
A+
A-

Öğretmen Akademisi Vakfı, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyerek hem onların iyi olma hallerini desteklemeye hem de öğrencilerinin nitelikli eğitime erişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

UHA / İnternational News Agency

Öğretmen Akademi Vakfı’ndan yapılan açıklamaya göre, Ülkemizin ulusal, tarihi, kültürel ve çevresel mirasına sahip çıkabilecek nesillerin oluşmasına katkıda bulunacak değerli öğretmenlerin bu yöndeki gereksinimlerini karşılamak amacıyla ve süreklilik taşıması umuduyla ÖRAV Kültür Sanat Elçileri etkinliğinin birincisini düzenlemeyi planlıyor.

Bu yıl Van, Bingöl, Kırşehir, Kayseri, Bolu, Siirt, Tunceli, Kırklareli, Ordu ve Aydın illerinde görev yapan ve mesleğinin ilk beş yılında olan öğretmenlerden 20 öğretmeni İstanbul’da gerçekleştirecekleri kültür sanat etkinliklerine davet edecek.

Bu etkinliklere katılım başvurusu kabul edilen öğretmenler, görev yaptıkları yerlerde ÖRAV’ın kültür sanat elçileri olarak öncü rol üstlenecek.

Başvurular 29 Nisan tarihine kadar kabul edilecek.

Başvuruda bulunacak öğretmenlerden ayırıcı özelliklerini belgeye dayalı olarak gösterebilen öğretmenler arasından yapılacak seçimle 20 öğretmeni 18-19 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceği kültür sanat etkinliklerine kabul edecek.

Başvurusu kabul edilen öğretmenlerle 29 Nisan – 3 Mayıs haftasında iletişime geçerek seyahat, konaklama ve etkinlik konusunda detaylı bilgilendirme yapılacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.