ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kocaeli ve Balıkesir Üniversite Rektörleri Vali Ustaoğlu İle Buluştu

Kocaeli ve Balıkesir Üniversite Rektörleri Vali Ustaoğlu İle Buluştu
13 Ocak 2024
9
A+
A-

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu ile birlikte Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

UHA /  İnternational News Agency

Türk bayrağı ve Atatürk siluetiKocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu ile birlikte Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

Gerçekleşen bu önemli buluşmada, üniversiteler arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi ve ortak projelerin geliştirilmesi konuları ele alındı.

Ziyaret sırasında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Vali Ustaoğlu’nu ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’yu, yaklaşan Marmara Kariyer Fuarı’na katılmaya davet etti. Cantürk, fuarın, öğrencilere geniş kariyer olanakları sunmak adına önemli bir platform olduğunu belirterek, iki üniversitenin bir araya gelerek bu etkinliğe katkı sağlamalarının öğrencilere büyük fayda sağlayacağını ifade etti.

İki Üniversite Arasında Yeni Projeler

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversiteler arasındaki iş birliğinin bölgedeki eğitim kalitesini artıracağını ve gençlerin kariyer yolculuklarını destekleyeceğini söyledi.

Resim önizlemesi

Fuara davet etti

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, Kocaeli üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nu 26-27 Şubat tarihlerinde Kocaeli üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve Türkiye’nin en büyük kariyer fuarı olacak Marmara Kariyer Fuarı’na  davet etti.

Vali İsmail Ustaoğlu, Marmara Kariyer Fuarı’nın bu çerçevede önemli bir fırsat olduğunu belirterek, daveti memnuniyetle karşıladığını ve Kocaeli üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e teşekkür etti.

Gazeteci* Mustafa SALMAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.