ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İsmail Uzunoğlu İzmit Kadıköy mahallesine muhtar adayı oldu…

İsmail Uzunoğlu İzmit Kadıköy mahallesine muhtar adayı oldu…
8 Ocak 2024
80
A+
A-

Bismillâhirrahmanirrahîm;

* Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yaklaşan yerel seçimlerde siyasi partilerin dışında muhtar adayları arasında da aktif bir rekabet sürüyor.

* İzmit ilçesinin Kadıköy mahallesinin renkli kişiliği ile tanınan, sevilen ve sayılan ismi İsmail Uzunoğlu muhtar adaylığını açıkladı.

 UHA / İnternational News Agency 

Türk bayrağı ve Atatürk siluetiUHA Haber’den Gazeteci Mustafa SALMAN’ın haberine göre, Siyasi partiler yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerine var gücüyle çalışırken, muhtar adaylarıda sahaya inmeye başladı.

Öte yandan muhtar adayları var güçleriyle çalışmalarını sürdürüyorlar. Bunlara en güzel örneklerden birisi de İzmit’in Kadıköy mahallesinde yaşandı. İzmit’te de uzun yıllar ticaret ile uğraşan, ayrıca bir çok sivil toplum kuruluşlarında görev alan mahallenin sevilen ismi İsmail Uzunoğlu; doğduğu ve hala ikamet ettiği Kadıköy mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

DOĞDUĞUM MAHALLEYE VEFA BORCUMU ÖDEMEK İÇİN ADAYIM

Uzunoğlu Yaptığı Açıklamada ; Doğup büyüdüğüm Kadıköy mahallesinde ikamet etmekte olan bir kardeşiniz abiniz arkadaşınız dostunuz olarak gönlümüze düşen muhtarlık için doğup büyüdüğüm mahalle halkına hizmet etmek gönlünüzü kazanmak için uzun istişareler sonrası oluşturduğumuz ekibimizle birlikte bu Yola çıkıyoruz niyetimiz hayır akibetimiz hayır olsun diyerek çıktığımız bu yolda dostlarımıza güveniyor ve desteklerini bekliyoruz. Mahallemizin İlçemize hatta ilimize örnek bir mahalle olması için var gücümle çalışacağım. Ben de doğduğum mahalleme vefa borcumu ödemek, sosyal hayatı ve dayanışmalarıyla mahallemin ilçeye örnek olmasını istiyorum. Bunun için de mahallemizdeki yaşlısından gencine herkesin desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Kadıköy Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Uzunoğlu Kimdir ?

1963  Kadıköy mahallesi doğumlu evli ve 2 çocuk babası, 17 yıl ticaretle uğraştı, çarşı esnafı, bir çok sivil toplum kuruluşlarında görev aldı, emekli ve çevresinde sevilen sayılan biri olarak tanınıyor.

Gazeteci* Mustafa SALMAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.