ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İçerideki Batıcı yüzsüzler ile Vahşi Batı’nın ikiyüzlüleri!

İçerideki Batıcı yüzsüzler ile Vahşi Batı’nın ikiyüzlüleri!
4 Kasım 2023
11
A+
A-

Yeni Şafak Gazetesi köşe yazarı Tamer KORKMAZ, “İçerideki Batıcı yüzsüzler ile Vahşi Batı’nın ikiyüzlüleri!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

UHA / İnternational News Agency
Yazar Tamer KORKMAZ yazısının Tamer Korkmaz Yazıları – Tamer Korkmaz Kimdir? - Yeni Şafakbaşında, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde 100 gemiden oluşan Türk Donanması, İstanbul Boğazı’nda tarihinin en büyük geçit törenini gerçekleştirdiğini, en başta TCG Anadolu olmak üzere gemilerimiz Boğaziçi’nden geçerken…
Türk Yıldızları ve Solo Türk, nefes kesen bir gösteri uçuşu yaptığını, Uçaklarımız, gökyüzünde 100 ve Ay Yıldız çizdiğini dile getiriyor.

Tamer KORKMAZ yazısına şöyle devam ediyor:

“Nedir?

-Dosta güven veren, düşmana da korku salan bir 100. Yıl kutlamasıydı.
MADEM ÖYLE, GEL BÖYLE

Cumhuriyetin 100. Yılı, işte böyle kutlanır!

“Onlar Filistin’i konuşsun, bizler Cumhuriyet’i konuşalım” diyerek optik çarpıtma yapan…
Atatürkçülük Taciri” malum laikçi taş kafalara kapak oldu!
KİMİN ASKERLERİ?

Edirne’deki 100. Yıl kutlamalarına katılan bir grup…

Gazze ile dayanışma için Eski Camii önüne kurulan çadırın etrafını çevirerek “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganı atmışlar!

Olayın büyümesini Çevik Kuvvet’in araya girmesi engellemiş…

Oradaki laikçi yobazlar mı; Mustafa Kemal’in değil, ancak “Netanyahu’nun Askerleri” olabilirler!

DEVLET HOCA
İçeride, ilk günden itibaren “İsrail ile Filistin’in çatışması, bizim meselemiz değil” diyen malum güruh…

Vicdansız ve insansızlıklarının yanı sıra cehaletlerini de ortaya koydu.

***

Devlet Bahçeli Haberleri | TRT HaberYeni Şafak Gazetesi köşe Tamer KORKMAZ yazısında, Devlet Bahçeli’nin ders niteliğindeki onlara yönelik sözleri, “Kudüs ve Gazze  güvende değilse… Halep ve Kerkük güvende değilse… Soydaşlarımız ve din kardeşlerimiz güvende değilse…Ankara’nın güvenliğinden hiçbir akıl ve vicdan sahibi bahsedemeyecektir!”bu sözlerinin ders niteliğinde olduğunu yazıyor.

***

İçimizdeki Netanyahu Muhipleri’ne soruyoruz” diyen Tamer KORKMAZ, “Siyonist İsrail’in, tahrif edilmiş Arz-ı Mev’ud (Vaat Edilmiş Topraklar) inancı ile ele geçirmeyi hedeflediği coğrafyada Türkiye topraklarının bir bölümünün de yer aldığı gerçeğini…Yok, mu; sayacağız, yahu!” diyor.

“RADİKAL DİNCİ” İSRAİL
KORKMAZ yazısında ayrıca, kandan beslenen Terör Devleti’nin Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze soykırımını savunurken, tahrif edilmiş “kutsal kitabına” ve “Hamas’a karşı Yeşaya kehanetini göreceğiz!” diyerek atıfta bulunduğunu aktarıyor.

***

Tamer KORKMAZ, Batılı devletler ile medyasının ve dahi içimizdeki Siyonist muhiplerinin “Laik, Demokratik, Medeni” dedikleri İsrail’in gerçek yüzünün, işte bu olduğunu dile getiriyor.

***

FATİH DOĞDU on X: "Filistin'de terör estiren sizsiniz. Orada işgalcisiniz ve bu böyle kalacak. Peygamberlere yaptığınızı şimdi de oranın sahiplerine yapıyorsunuz. Gücü de Amerika kıtasının yerlilerine soykırım uygulayan ABD'den alıyorsunuz. Bozacının ...Dünden bugüne İsrail’i yönetenlerin, tağyir edilmiş/bozulmuş kutsal kitapları Tevrat’ın saldırgan prensiplerini hayata geçirmek için mevzilendiklerine de yazısında vurgu yapan Yeni Şafak Gazetesi köşe yazarı Tamer KORKMAZ, “Kan içicilikleri, soykırımcılıkları…Gaddarlıkları ve zalimlikleri buradan geliyor! Ezcümle: İsrail, “radikal dinci” bir terör devletidir!” diyor.

CEVABI ÜZERİNDE BİR SUAL

KORKMAZ, “Hal böyleyken… Türkiye’deki laikçiler “İsrail için laiklik geçerli değil mi, yahu?” diye neden hiç sormazlar!” diye aktarıyor.

***

“Tam da burada…Yirmi Sekiz Şubat darbesinin Ultra Laikçi Generali Çevik Bir akla geliyor” şeklinde yazısında dile getiren Tamer KORKMAZ, Özellikle 28 Şubat 1997 evvelinde ve sonrasında İsrail’i “suyolu” yaptığına  ve JINSA’nın (Jewish Institute for National Security Affairs), 1999’da Çevik Bir’e “özel bir ödül” verdiğine dikkat çekiyor.

***

Çevik Bir'e Jinsa Ödülü Neden Verilmişti ?Köşe yazarı Tamer KORKMAZ, “Ödül töreni esnasında…ABD’deki önde gelen üç Yahudi örgütünden biri olan JINSA’nın Danışma Kurulu Başkanının,  “Günümüzde, Türkiye eğer laik ve istikrarlı bir ülke ise bunu Çevik Bir ile birkaç kişinin vizyonuna borçludur.” dediğini ve O Siyonist Başkanın, Çevik Bir’e “Siz gerçek bir kahraman ve dünya çapında bir lidersiniz!” diye hitap ettiğini hatırlatıyor.

***

Fethullah Gülen - VikipediYeni Şafak Gazetesi köşe yazarı Tamer KORKMAZ, “İçerideki Batıcı yüzsüzler ile Vahşi Batı’nın ikiyüzlüleri!” başlıklı bir yazısını şu sözlerle sonlandırıyor:

“28 Şubat sürecinde Çevik Bir’e övgü dolu bir mektup yazan kimdi, peki?

El Cevap: Locaefendi Fetönyahu!

Bütün hücreleriyle Soykırımcı İsrail terör devletinin “otoritesine bağlı” olan Fetullah Gülen’den bahsediyoruz.

VAHŞİ BATI

Birkaç gün önce, ABD/Leviston’da rastgele insanların üzerine ateş açan bir vahşi, 22 kişiyi öldürdü…

-ABD, 3 gün yas ilan etti.”

***

Gazze'deki katliam hakkında ne biliyoruz? 4 soruda İsrail'in katliamının perde arkası - Son Mühür - Son Dakika Haber, Güncel Gazete Haberleri“Gazze’de soykırım yapan İsrail, şu ana kadar -yarısı çocuk- 8 binden fazla masumu katletti!

Süper Medeni ve Acayip İnsancıl!” ABD ile Avrupa devletleri; bu soykırımı coşkuyla/heyecanla destekledi, bir nevi “bayram” yaptı!”

***

John Kirby: Siviller zarar görmeye devam edecek - Bursa Hakimiyet“ABD Ulusal Güvenlik Konseyi’nin “Stratejik İletişim Koordinatörü” sıfatını taşıyan John Kirby “Ateşkes olmamalı, sadece Hamas’a yarar” dedi!”
“Brüksel’deki zirvede bir araya gelen Avrupa (İsrail’in devlet terörüne destek) Birliği’nin liderleri mi; ateşkes çağırısı bile yapamadılar!”
***

Ataner Yüce - (UHA) Uluslararası Haber Ajansı

Ataner YÜCE, uhahaberajansi.com-Gece sorumlusu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.