ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) Meclis Toplantısına katıldı

Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) Meclis Toplantısına katıldı
20 Ocak 2024
9
A+
A-

Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) yönetim kurulu ve meclis üyelerini ziyaret eden Gaziantep Valisi Kemal Çeber, NTO Ocak ayı meclis toplantısına da katılarak NTO üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

UHA /  İnternational News Agency

Gaziantep Valisi Kemal Çeber NTO Meclis Toplantısına Katıldı- Gaziantep  Ekspres Gazetesi

Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “61 yıllık köklü geçmişi bulunan odamız, 15 meslek grubu 34 meclis üyesi ve 9 personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir” dedi.

Başkan Karabacak,  NTO’nun 2012 yılında Türkiye çapında 365 oda borsanın ilk 85’nin içerisinde akredite olduğunu dile getirerek şunları söyledi:

“Odamız, ülke kalkınması ve ekonominin gelişmesi için gerekli çalışmaların yapılması, ticaret ve sanayinin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesinin temin edilmesi, üyelerinin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırması, üyelerin birbirleriyle ve halkla olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hâkim kılmak üzere meslek disiplini ve ahlakını korunması ve 5174 sayılı kanun çerçevesinde gerek sanayici gerekse esnafımızın kalkınması için üyelerine 5 yıldızlı hizmetini sürdürmektedir. Bugün ise Sayın Valimiz Kemal Çeber’i meclis toplantımızda ağırlamaktayız. Kendileri ile ilçemizin ticareti, üyelerimizin sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağız. Meclis toplantımıza katılımından dolayı için şahsım ve NTO Meclisi adına teşekkür ediyorum”.

Gaziantep Valisi Kemal Çeber NTO Meclis Toplantısına Katıldı - Gaziantep  Time

Gaziantep Valisi Kemal Çeber’i meclis toplantısında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt da, NTO yönetim kurulunun yapmış olduğu çalışmalar ve NTO’nun projeleri hakkında Vali Kemal Ceber’e bilgi verdi.

Gaziantep Valisi Kemal Çeber NTO Meclis Toplantısına Katıldı - Gaziantep  Hisar TVNizip’in sanayisi, ekonomiye katkısı ve ihracat başarısına değinen Başkan Özyurt, “Sayın valimiz Kemal Çeber’in kısa süre içerisinde Gaziantep’te yaptığı başarılı çalışmaları görmekteyiz. Çözüm odaklı çalışmaları bizlerinde hizmet aşkını ve şevkini arttırmaktadır. Nizipli sanayici iş adamları olarak üretim ve ticaret yaparken yaşadığımız sorunların çözüm noktasında sayın valimizin desteklerini beklemekteyiz. Kendilerine meclis toplantımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Gaziantep Valisi Kemal Çeber ise, Nizip’te olmaktan dolayı mutlu olduğunu hatırlatarak, “Gaziantep, ülkemizde özel bir il ve Nizip de Gaziantep’in özel bir ilçesidir. Bizler de bunların farkında olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz” dedi.

Ülkemizin ekonomik olarak mücadele verdiği bu dönemde Nizip’ten duydukları rakamların ve faaliyetlerin memnuniyet verici olduğunu ifade eden Gaziantep Valisi Çeber, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sanayici ve işadamlarımızın sorunlarının çözülmesi için her türlü katkıyı sunacağız. Biz güçlü bir milletiz, sıkıntılarımızı hep birlikte atlatacağımıza inanıyorum. Gaziantep’in kazandığını tekrar kendi memleketine harcayan bir özelliği bulunmaktadır bu da bizim gurur duyduğumuz bir şeydir. Gaziantep’in hem ekonomik olarak gelişmesi, hem de sosyal hayat kalitesinin yükselmesi için projelerimiz bulunmakta ve çalışmalarımızı hız kesmeden yürütmekteyiz. Bizler sanayici ve işadamlarımızın yanınızdayız ve sizlere her zaman destek vereceğiz. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde her türlü zorluğun altından kalkacağımıza inanıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun işlerimizde kolaylıklar versin. Bugün beni meclis toplantınızda ağırladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.”Soruların cevaplanması ile son bulan toplantıya ve Nizip Kaymakamı Osman Uğurlu, Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Salih Uygur, Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) meclis ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.