enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Circle K, 100’üncü Lokasyonla Dönüm Noktasını Kutluyor, İsveç’teki EV Şarj Ağını Genişletiyor

Circle K, 100’üncü Lokasyonla Dönüm Noktasını Kutluyor, İsveç’teki EV Şarj Ağını Genişletiyor
22 Kasım 2023
2
A+
A-

Circle K, ülkedeki 100. lokasyonunun açılmasıyla İsveç’te önemli bir kilometre taşına ulaştı. Sürdürülebilirlik taahhüdünün bir parçası olarak, bu konumların üçte biri artık elektrikli araçlar (EV) için şarj olanakları sağlıyor.

Circle K İsveç'teki 100. Konumunu Kutluyor

UHA / Europe İnternational News Agency

UHA Haber’in haberine göre, Yalnızca geçen yıl, Circle K, halka açık kullanım için 160 yeni şarj noktası ekleyerek ülke çapındaki ağındaki toplam şarj noktası sayısını 465’in üzerine çıkardı.

DSC_4737HR

Bu genişleme, daha fazla EV sahibinin araçlarını rahatça şarj etmesine olanak tanıyarak daha temiz ulaşım alternatiflerinin benimsenmesini teşvik ediyor.

Circle K İsveç'teki 100. Konumunu Kutluyor

Elektrikli araç şarj altyapısına yönelik artan talep, Circle K’yi ağını genişletmek için daha fazla yatırım yapmaya sevk etti. Şu anda, ek 112 şarj noktası tamamen hazır – ancak elektrik şebekesine bağlanmayı bekliyor.

Circle K E-mobilite Kıdemli Müdürü Jenni Alterling, “Lansmanın yüksek hızına paralel olarak, şarj deneyimini gerçekten sorunsuz hale getirmek gibi şarjla ilgili diğer her şeye de çok fazla odaklanıyoruz” dedi.

Şebeke bağlantısına hazır 112 şarj noktasına ek olarak, 42 şarj noktasına daha ev sahipliği yapacak yedi istasyon daha inşa ediliyor.

“Tabii ki, hızlı bir şekilde inşa etmemiz sinir bozucu, ancak daha sonra bir şebeke bağlantısı beklemek zorunda kalmamız sinir bozucu. Bunu yıllardır işaret ediyoruz, ancak yine de üç katına çıkıyoruz ve bunu yapmaya devam edeceğiz. Bu genişleme hızıyla 2026’da 1000 şarj noktasına ulaşacağız” dedi.

100. lokasyonunun açılması ve elektrikli araç şarj ağının sürekli genişlemesi ile Circle K, sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığını gösteriyor ve müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sunuyor.

Erika Söderlund

Gazeteci* Erika Söderlund

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.