enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Değil vatanın bir parçasını, çakıl taşını dahi vermedik, vermeyeceğiz”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Değil vatanın bir parçasını, çakıl taşını dahi vermedik, vermeyeceğiz”
20 Eylül 2022
373
A+
A-

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Türk askerinin, “Ölürsem şehit, kalırsam gazi” anlayışıyla cepheden cepheye koştuğunu açıkladı.

Mustafa DESTİCİ Resimleri - Büyük Birlik Partisi Resmi Web SayfasıMustafa Destici, “Üzerinde yaşadığımız topraklar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti de şehit kanlarıyla sulanmıştır, şehit kanlarıyla alınmıştır. Onun için bu vatanın bir bedeli yoktur. Değil vatanın bir parçasını, bir çakıl taşını dahi vermedik, vermeyeceğiz” dedi.

Türkiye’nin son yıllarda terörün tüm unsurlarıyla mücadele ettiğine ve büyük başarı sağladığına dikkati çeken Destici, “Bu coğrafyada olduğumuz sürece bize saldırmaya devam edecekler ama onlar ne yaparlarsa yapsınlar, biz de dünya var oldukça bu coğrafyada olacağız ve ay yıldızlı al bayrağın altında hür ve bağımsız şekilde yaşayacağız” şeklinde konuştu.

[UHA Haber Ajansı, 20 Eylül 2022]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.