ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Trabzon’da

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Trabzon’da
26 Şubat 2024
6
A+
A-

* Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), belediye başkan adaylarını bölge bölge tanıtmaya devam ediyor. Doğu Karadeniz adayları Trabzon’da düzenlenen programla tanıtıldı.

* Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Trabzon ve ilçelerinin yanı sıra Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Bayburt belediye başkan adayları da tanıtıldı.

UHA /  İnternational News Agency

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, konuşmasında son zamanlarda Bağımsız Türkiye Partisi - VikipediAtatürk’e yapılan saldırılar üzerine açıklamalarda bulundu.İşte Hüseyin Baş’ın Trabzon konuşmasında notlar:“Bizim ata sporumuz Yunan’ı denize dökmektir”“Bir bakıyorsunuz sağdan soldan şarlatanlar çıkıyor Atatürk’e hakaret ediyor. Şimdi bir tanesi var çıkmış, ‘Bana ip yolluyorlar, seni asacağız demek istiyorlar. Hoca asmak bunların ata sporu’ diyor. Ben şimdi sana ata sporumuzu söyleyeyim; bizim ata sporumuz güreştir, bizim ata sporumuz Yunan’ı denize dökmektir, bizim ata sporumuz işgal ettiği topraklardan İngilizi temizlemektir bizim, ata sporumuz yedi düveli titretip maşalarını inletip Çankaya köşkünde kahvesini yudumlarken onları seyretmektir.

“Senin boynunda İngilizin ipi zaten duruyor”Sana ip yollayacakmışız, biz sana ip yollasak boynunda ipi takacak yer mi kalmış! Senin boynunda İngilizin ipi zaten duruyor. Boynunda yer mi var? Bunlar var ya; ’Allah’ın ipine sarılın’ diye diye milleti Amerika’nın ipine sarıltan adamlar.“Atatürk hoca kılığında İngiliz ajanlığı, Yunan uşaklığı yapanları asmıştır”Tarih de bilmiyorlar ya da çok iyi bilip çarpıtıyorlar. Atatürk hiç kimseyi hoca olduğu için asmamıştır. Atatürk hiç kimseyi hocalık yaptığı için de asmamıştır, bilakis Atatürk hocalarla dua ederek Meclis açmıştır. Atatürk hoca kılığında İngiliz ajanlığı, Yunan uşaklığı yapanları asmıştır. Ben olayım, ben de 50 defa asar sallandırırım.

Resim önizlemesi“Bizim buralarda yediği kaba tükürene ‘soysuz oğlu soysuz’ denir”Başka bir tanesi çıkmış Atatürk’e soysuz diyor. Geçen Rize’deyim, bir abimize, ‘Ben onu Rizeli biliyorum, internete yazdım İzmitli çıktı. İzmitli midir, Rizeli midir?’ diye sordum. Abim dedi ki; ‘Nerelidir bilmem ama cehennemlik olduğunu biliyorum!’Bizim buralarda kime soysuz denir biliyor musunuz; atasına ihanet edene soysuz denir, babasına ihanet edene soysuz denir, yediği kaba tükürene soysuz oğlu soysuz denir. Siz soysuz arıyorsanız, soylu dediklerinizde arayın. Şimdi bunlara çok şey söylenir ama şunu da tavsiye edeyim çok da kale almaya gerek yok. Ajan ajanlığını yapacak, bizler vatan müdafaamızı yılmadan, usanmadan, bıkmadan devam ettireceğiz. Ben size söz veriyorum, siz de söz veriyor musunuz bu mücadeleye? Tamam. Bir bilek olursak, bir yürek olursak vallahi billahi hiç kimse bu vatana zerre düşmanlık da yapamaz, zerre zarar da veremez ama buldular meydanı boş.

“40 sene öncenin FETÖ’leri bugün yeniden yeşeriyor!”Kim bunlar? Çakarlı araçlarla gezen, etrafında onlarca korumayla hareket eden bir cami hocası bu. Filmi biraz geri saralım mı? 40 sene geriye gidelim; İzmir’de bir cami hocası, sözüm ona çok güzel vaaz veriyormuş, etrafında korumalar, yüzlerce kişi, ajan topluluğundan oluşmuş cemaat, devlet düşmanı, Atatürk düşmanı, Cumhuriyet düşmanı! Aradan yıllar geçiyor, bir el bunları alıyor büyütüyor, sonra gizemli bu kişilik yurt dışında yaşamaya başlıyor. Günün sonunda bir cami hocası Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hükümetine, Türkiye Cumhuriyetinin demokrasisine darbe indirmeye kalkıyor. Kim bu? FETÖ! 40 sene öncenin FETÖ’leri bugün yeniden yeşeriyor! Ey iktidar sahipleri, ya önleminizi alın ya da bu millet kendi kendine önlemini almasını bilir.“Biz bu Cumhuriyeti sokakta bulmadık”Biz bu Cumhuriyeti sokakta bulmadık. Biz bu milletin birliğini sokakta bulmadık. Biz bu vatan topraklarını canımızı ortaya koyarak, dedelerimizin kanlarını dökerek elde ettik. Bugün 3 tane çapulcunun mülteci hayalleriyle bu ülkeyi kimseye teslim etmeyiz. Bu ülke bu gençlerin, bu ülke bu kadınların, bu ülke bu insanların, bu ülke bizim ülkemiz ve biz bu ülkeye sahip çıkacağız, onlar olsa da sahip çıkacağız olmasa da sahip çıkacağız.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.