ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

AK Parti, kararsız seçmeni mercek altına aldı

AK Parti, kararsız seçmeni mercek altına aldı
22 Eylül 2022
188
A+
A-

Siyasi partilerde 2023 seçimlerine hazırlık sürerken, AK Parti sahada kararsız seçmeni mercek altına aldı. Seçmenin beklentileri dinleniyor, hazırlanan raporlar seçim çalışmaları için yol haritası niteliği taşıyor.

Siyasi partiler 2023 seçimleri için sahada mesailerini sürdürüyor. AK Parti kararsız seçmenin sorunlarını gündemine aldı. Sahadan gelen raporlar inceleniyor, seçime yönelik yol haritası çiziliyor.

Yaz döneminde AK Partili il başkanları, illerde vatandaşlarla buluşup sorunları dinledi, çözüm önerileri listelendi. Bu çerçevede hazırlanan raporlar genel merkeze iletildi.

Son raporlara göre kararsız seçmene yönelik çalışmalardan olumlu sonuç alınıyor. AK Parti kaynakları temmuz ayı başından bugüne kadar AK Parti oylarında yaklaşık 2 puan artış olduğunu ifade ediyor.

İllerden gelen raporlarda vatandaşların gündeminin ilk sırasında ekonomi bulunuyor.

Raporlara göre, sokakta yaşanan ekonomik sorunların küresel krizden kaynaklandığı düşünülüyor.

Seçmene ulaşmaya devam edecek AK Parti’de, özellikle kararsızlar dinlenecek. Beklentilerin karşılanması için ortaya koydukları öneriler listelenecek. Bu çerçevede düzenli yapılan raporlar, seçim çalışmaları için yol gösterici olacak.

[UHA Haber Ajansı, 22 Eylül 2022]

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.