enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: EYT düzenlemesi 2022 bitmeden yasalaşacak, 2023’ten itibaren hayata geçecek

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: EYT düzenlemesi 2022 bitmeden yasalaşacak, 2023’ten itibaren hayata geçecek
30 Eylül 2022
220
A+
A-

Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, “Sayın Vedat Bilgin hocamız çalışmasını çok kapsamlı, hassas şekilde gerçekleştirdi. 2022 bitmeden bu konu yasalaşacak ve 2023’ten itibaren hayata geçecek” açıklamasında bulundu.

Mustafa Elitaş kimdir? - Mustafa Elitaş kimdir? kimdir?“Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili durumu düzeltmek AK Parti iktidarına düştü”

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili çalışmalar konusunda yaptığı konusunda yaptığı açıklamada, “Sayın Vedat Bilgin hocamız çalışmasını çok kapsamlı, hassas şekilde gerçekleştirdi. Kamuoyuyla da paylaştı. 2022 bitmeden bu konu yasalaşacak ve 2023’ten itibaren hayata geçecek” dedi.

Mustafa Elitaş, AK Parti’nin, hem geçmiş dönemdeki hakları teslim eden hem de daha önceki dönemlerde haksızlığa uğrayan kişilerin mağduriyetlerini gidermek için ne gerekiyorsa yapan bir siyasi parti olduğunu belirtti.

Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili durum varsa bu, Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Yaşar Okuyan’ın bir hediyesi” olduğunu hatırlatan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “Bunu da düzeltmek AK Parti iktidarına düştü. Bu konuda herkes farklı yorumlar yaptığı takdirde çeşitli umutlar, değişik beklentiler ortaya çıkabilir. Kamuoyunda ortaya çıkan beklentilerin tamamının karşılanması mümkün değil. Beklentiler kabul görmeye başladığı anda istenilen olmadığı takdirde büyük bir umutsuzluğa düşme, hayal kırıklığı durumu ortaya çıkabilir. Vedat Bilgin hocamızın açıklamalarından başka hiçbir açıklamayı dikkate almayın” dedi.

[UHA Haber Ajansı, 30 Eylül 2022]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.