Spor

Vasfi AŞÇI Eşme spor’da yeniden başkan seçildi.

Eşmespor’un Olağan kongresi, mevcut üyelerin katılımıyla kulüp binasında yapıldı.

Aslan AilemVerilen önerge sonrasında Orhan Oktay divan heyeti başkanlığına seçildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurulda mevcut yönetim kurulundan Erol Bayrak faaliyet raporunu, denetleme raporunu okudu. Yapılan oylamada, yönetim ve denetleme kurulu raporları oy çokluğuyla ibra edildi. Konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi.

Kongrede Kulüp başkanlığına, tek listeyle Vasfi Aşçı aday oldu. Yönetim kurulu listesini daha da güçlendiren Vasfi Aşçı yapılan seçimde yeniden başkanlığa seçildi. Seçimi kazanan Vasfi Aşçı’yı kongre üyeleri tebrik etti.

Belirlenen yeni yönetim kurulunda ise güçlü bir yönetim oluşturma adına mevcut yönetime yeni isimler listeye alınmasıyla revizyona gidildi..

Daha gayretli çalışma içerisinde olduklarına dikkat çeken Aşçı şöyle konuştu:

Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Güçlenen yeni yönetimimizle hepimizin ortak hedefi Eşmespor’u büyük yerlere taşımaktır. Takımımızın başarılı olması en büyük dileğimizdir. Eşmespor’u nasıl daha iyi duruma getirebiliriz kaygımızdan başka endişemiz olmaması gerekir. Tesisleşme konusunda yıllardır özlemini çektiğimiz stat çalışmaları hızla devam ediyor. Yeni sahamızın inşaatı Büyükşehir Belediyesi’nin ve Kartepe Belediyesi’nin katkılarıyla yeni sezona yetişeceği ümidindeyiz. Asıl hedefimiz Eşmespor’a yepyeni bir tesis kazandırmak, uzun vadede bunu başarmak istiyoruz.

 

Aşçı sözlerine devam ederken “Hedeflerimiz büyük” dedi.

Eşmespor için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Takımımızı buralara kadar getirdik. Sonuna kadar şampiyonluk iddiamızı da sürdürdük. Ama son anda talihsizlik sonucu şampiyonluğu kaybettik. İnşallah bu şampiyonluğu bundan sonraki süreçteki yönetim kurulu arkadaşlarımızla Eşmemize armağan edeceğiz. Buna inanıyoruz. Eşmespor bu ilçenin markasıdır. Herkesin bu takım etrafında birleşmesi lazım. Bu zamana kadar yaşanan çekişmelerden hep Eşmespor kaybetti. İnşallah bunu aşarız ve birlik ve beraberlik içinde oluruz. Yeni yönetimimize başarılar diliyoruz. Bu zamana kadar bize destek verenlere de teşekkür ediyoruz.”dedi.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi transfer hovardalığı yapmadan, mevcut kadromuza birkaç takviyelerle hedefimiz üst liglerdir.

Bu düşüncelerle hedefimizi en yüksek tutarak Eşmespor’a yakışır yerde olacağız. Biz bu şekilde takımımıza şampiyonluk hedefi koyarken, ama takım ve yönetimle ilgili duymak istemediğimiz dedikodular ve söylentiler çıkıyor. Allah aşkına bırakalım bu türden söylentileri. Ama biz tür küçük şeylere takılmıyoruz, çünki büyük hedefler peşindeyiz. Herkesi Eşmespor etrafında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

Karate Antrenörü ve Uluslar arası hakemi olan Vasfi Aşçı futbol branşının yanında salon sporlarını da hayata geçirme düşüncesinde olduklarını dile getirdi.

Eşmespor Yönetim Kurulu ise şu isimler oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Vasfi AŞÇI, Mustafa SALMAN, Orhan OKTAY, Erol BAYRAK, Erdinç SÖNMEZ, Sadettin ÇITAK, Yalcın KÖSEM, Metin TUNCAY, Yılmaz GÜNEL

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Tanju GÜNSEL, Aydın KOCAAGA, Okan ONHAN, Yakup TARCAN, Nurullah İN, Hüseyin ÜNLÜ, Can KARANFİL, Turgay MUT, Levent AKÇAN

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri

Ömer ÖVER, Salih İLTER, Saffet GÜL

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

Seyfullah BAĞCIOĞLU, Halil ERÇETİN, Gökhan ÖZTÜRK

KASKF Asil Üyeleri: 1-Vasfi AŞÇI 2- Ömer ÖVER 3- Sadettin ÇITAK

KASKF Yedek Üyeleri: 1- Metin TUNCAY 2- Orhan OKTAY 3- Hüseyin ÜNLÜ

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir