Türkiye

Türk Ocaklarından Barış Pınarı operasyonuna destek

UHA HABER / Türk Ocakları Kocaeli şubesi adına açıklama yapan şube başkanı Yücel Alpay Demir; Barış Pınarı harekatının savaş olmadığını “operasyon” olduğunu açıkladı.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ile ilgili görsel sonucuYücel Alpay Demir; “operasyonun amacının bir halk veya bir devlete karşı değil Suriye topraklarında sınırımızı ve yurdumuzu tehdit eden PKK PYD YPG DAEŞ IŞİD gibi adları her ne ise tüm terör unsurlarından temizleme amaçlı” olduğunu belirtti.
“Karşımızda Ordumuzun dengi olan savaşacak birileri yoktur” diyen Demir, “var olan terör unsurlarını da yüce Allah’ın izniyle kısa sürede temizleyeceğiz” dedi.
Yücel Alpay Demir; Türk Ordusunun varlığının bölgede yaşayan Kürt, Arap ve Türkmenlerin tek güvencesi olduğuna dikkat çekerek, Türk Ordusunun bölücü terör örgütlerinin kanton planlarını yine alt üst ettiğini hatırlatarak, bize rağmen plan yapılamayacağını yapılsa bile geçerliliğinin olmadığını herkesin bilmesi gerektiği ifade etti.
“Dünyada yaptığı askeri operasyonlara barış adı veren masum herkesin can güvenliğini sağlamak için mücadele eden başka ordu yoktur” diyen Demir; Türk Ordusunun bütün masumların ordusu olduğunu belirtti.
Türk Ocakları Kocaeli şubesi Başkanı Yücel Alpay Demir; “Dünyada Ordu Millet olan başka hiçbir ülke yoktur, Harp Türkün genetik kodlarında vardır, bizlerde Ordumuza dua ederek sefer görev emri beklediğimizin bilinmesini arzu ediyoruz, bizi ve ekonomimizi tehdit edebilcek durduracak bir yaptırım yoktur haddini aşan her tehdit bizi birbirimize dahada bağlar. Operasyona katılan bütün askerlerimize dua edelim” şeklinde kaydetti.

KOCAELİ, UHA Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir