Gündem

‘Türk milleti tüm dünyayı karşısına alabileceğini ispatladı’

UHA HABER / Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türk milleti, bugün de istiklali ve istikbali için gerekirse tüm dünyayı karşısına alabileceğini bir kez daha ispatlamıştır” dedi.

Mustafa Kemal ATATÜRKTRT Haber’de yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kayseri İl Teşkilatı yemeğinde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

“Bu milleti kimse yenemez”

Kayseri’den aldığımız ilhamla Türkiye’yi dünyanın en önde gelen devletlerinden biri yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizler, bir oldukça, beraber oldukça, kardeş oldukça iyi kötü günümüzde birbirimizin yanında oldukça Allah’ın izniyle bu milleti kimse yenemez.

Ülkemiz tarihi bir süreçten geçiyor. Çarpık sistem çatırdıyor. Bu büyük dönüşümün her alanda, her yerde sancıları yaşanıyor. Kimi ülkeler, toplumlar hala teslimiyet içerisinde hareket ediyor. Sadece istiklal değil, onur mücadelesini vermekte zorlanan pek çok toplumun varlığına şahit oluyoruz.

Elimi Bırakma“Türk milleti tüm dünyayı karşısına alabileceğini bir kez daha ispatlamıştır”

Davamızın haklılığına, buna özellikle inandığımız ve buna inandığımız için de bu gelişmeler hiçbir zaman bizi durdurabilecek bir gücün olmadığını da herkese gösterdik. Türkiye’yi diledikleri gibi oynayabilecekleri bir devlet sananlar inanıyorum ki son gelişmelerle bir kez daha derslerini almışlardır. Bölgemizde ve dünyamızda istedikleri gibi at oynatabileceklerini sananlar, bu işin o kadar kolay olmadığını artık kabul etmelidir.

Bizim hiç kimseyle kavga etmek hele hele fiziki müdahalede bulunmak gibi bir gayemiz yoktur. Türk milleti, bugün de istiklali ve istikbali için gerekirse tüm dünyayı karşısına alabileceğini bir kez daha ispatlamıştır. İnşallah son dönemdeki gelişmeler bu bakımdan bir dönüm noktası olacaktır.

Ülkemizin son 17 yılına damga vuran parti olarak geleceğimizin aydınlığı için var gücümüzle mücadele ediyoruz. AK Parti’nin gönlü 82 milyonun tamamını içine alıyor. Ülkesine hizmet etmek isteyen herkese partimizin kapısı açık.

KAYSERİ, UHA Haber Ajansı

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir