Gündem

TSK ve ÖSO Raco belde merkezine girdi

TSK ve ÖSO, Afrin’in Mesekanlı, Mamalı, Atamanlı köylerini teröristlerden temizleyerek Raco belde merkezinin girişine ulaştı.

Afrin’in teröristlerden temizlenmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan ve ÖSO birliklerinin de katıldığı Zeytin Dalı Harekatı’nda Raco beldesine yönelik operasyon sabah saatlerinden itibaren başladı.

Sabah namazından sonra operasyon için harekete geçen TSK ve ÖSO Afrin’in Mesekanlı, Mamalı, Atamanlı köylerini teröristlerden aldı ve Raco belde merkezinin girişine ulaştı.

Genelkurmay Başkanlığı cephedeki son durumu paylaştı. Harekatın başladığı günden bugüne kadar etkisiz hale getirilen terörist sayısı 2295’e yükseldi.

Ayrıntılar geliyor…

Kaynak: DHA, AA, TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir