Türkiye

TRT Genel Müdürü Eren yoğun mesai harcayan habercilerle bir araya geldi

UHA HABER / TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde TRT Haber’i ziyaret etti. Eren, TRT Haber’i 2019’un en çok izlenen haber kanalı yapan çalışanları tebrik etti.

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalı TRT Haber’i ziyaret ederek yoğun mesai harcayan habercilerle bir araya geldi. Haberin merkezinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

İbrahim Eren’e, TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu, TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan ve TRT Haber’in diğer yöneticileri de eşlik etti.

TRT Genel Müdürü Eren, “Gece gündüz demeden, kar kış demeden emek sarf eden herkese, kamuya doğru haber ulaştırmak için çalışan tüm arkadaşlarımın gazeteciler gününü kutluyorum. TRT yönetimi olarak sizlerin daha iyi çalışması için elimizden geleni yapacağımızı buradan sizlere belirtmek istiyorum” dedi.

İbrahim Eren, TRT Haber’in 2019’da en çok izlenen haber kanalı olduğunu da söyledi. Bu başarıdan dolayı TRT Haber yönetimini ve çalışanlarını tebrik etti.

[UHA Haber Ajansı, 11 Ocak 2020]

sampiyon banner

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir