Spor

Trabzonspor golcüsünü İtalya’da buldu

UHA HABER / Trabzonspor, Roma’nın Çekyalı golcüsü Patrik Schick’i gündemine aldı.

Trabzonspor, Roma’nın Çekyalı golcüsü Patrik Schick’i gündemine aldı. Oyuncuyla anlaşma noktasına gelen Trabzonspor Schick transferini bitirme noktasına geldi.

Yönetici Özer Bayraktar ve teknik ekipten bir antrenör bu transferi bitirmek için görüşmelerini sürdürüyor. 23 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz sezon Roma forması ile 35 maça çıktı.

22 karşılaşmaya 11’de başlayan Patrik Schick, sezon boyunca 8 gollük bir performans sergiledi.

Çekya milli takımında da forma giyen golcü futbolcu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde 3 maçta 3 kez fileleri havalandırdı.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı / TRABZON, TRT Spor

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir