Şehir Haberleri

Tesadüfen turizme girdim, 1.5 yılda 4 otelim oldu

Seksenler_2019 banner

UHA HABER / Otelcilikte ‘The Stay’ markasıyla büyüyen Bebek Otel’in sahibi ünlü yapımcı Muzaffer Yıldırım, dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Otelcilikte ‘The Stay’ markasıyla büyüyen Bebek Otel’in sahibi ünlü yapımcı Muzaffer Yıldırım, A Para’da katıldığı programda dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Tesadüfen otelci olduğunu belirten Yıldırım, ” 1.5 sene içerisinde dört otelim oldu. Bu işi çok doğru yerlerde yapmaya devam edeceğim. Bebek Otel’deki olaylara açıklık getirmem gerekirse; Bebek’te yürüyüş yapanlar tuvalet olarak kullanıyormuş. Şimdi kendi prensipleri olan otel olarak müşterilerimizi misafir ediyoruz. Daha butik bir yer oldu.” diye konuştu.

Yeni projemde Russell Crowe var

Yapımcısı olduğu ‘Eltilerin Savaşı’ filminin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Yıldırım, ” Beş kez izledim. Herkes gülüyor, gülmeye çok ihtiyacımız var. Kesinlikle kadın filmi değil. Erkekler de kendilerini yüzde 100 bu filmde bulacak. Bu yaz dört yerli yapım, bir Hollywood filmi yapacağız. Altı senaryo var. Bir tane Çağan Irmak’la çekeceğiz, bu filmde Farah Zeynep Abdullah oynayacak. Bir de Al Pacino ile çalışmamız var. Fon oluşturuluyor. Los Angelas’ta efsane bir Türk’ün hikayesi var elimizde, bu bir dünya filmi olacak. 35 milyon dolarlık (210 milyon TL) bir yatırım. 2022 yılında Oscar’a gidecek bir film olsun istiyorum. Russell Crowe, “Ya oynayacağım, ya yöneteceğim’ diyor”. Yani filmde mutlaka olmak istiyor” diye konuştu.

[UHA Haber Ajansı, 13 Şubat 2020]

 

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci), Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi alarak kısa bir süre eğitim alanında çalıştı. Halen Medya ve İletişim alanında üniversitede eğitim almaktadır ve KOÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Ana Bilim Dalı'nda Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Uluslararası bir kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. 2016 Yılında 'Yılın En İyi Gazetecisi ve En İyi Haber" ödüllerini almıştır. 2018, 2019 yıllarında Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Gecesi'nde ödüle layık görüldü. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, ekoloji, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, futurizm, teknoloji ve mimari ilgi alanlarıdır. Gastronomi Araştırmacısı olarak gastronomi ve turizm konularında konuşmacı; yemek yarışmalarında jüri üyeliği yapmaktadır. Çocuk Gastronomisi alanında akademik çalışmaları olmuştur. Bu alanda Gastrofil olarak tanınmaktadır. Halen, Uluslararası Haber Ajansı ve Türkuaz Haber Ajansı'nın Genel Yayın Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi ve gazetelerde de yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir