Gündem

Teröristler masum insanları hücrede tutarak cezalandırmış

TRT Haber ekibi, Afrin’e 13 kilometre mesafede bulunan Şeran’daki bu terör yuvasını görüntüledi. Terör örgütü burada, sözde asayiş bölge merkezi oluşturmuş.

Afrin’de teröristlerden temizlenen 6 büyük beldeden biri de Afrin’in kuzeydoğusundaki Şeran Beldesi.

Terör örgütü YPG/PKK’nin masum sivilleri tuttuğu hücreleri TRT Haber görüntüledi. Terör örgütü beldeye sözde asayiş bölge merkezi kurmuş.

Sözde asayiş merkezinin girişinde betondan yapılmış teröristlerin kullandığı gözetleme kulesi dikkati çekiyor.

Diğer bir nokta da ise teröristlerin sözde kapıda nöbet tuttuğu beklediği yer ve terör örgütünün elebaşı Öcalan’ın fotoğrafının asılı olduğu bir oda yer alıyor.

Sözde asayiş bölge merkezinde en dikkat çekici yer ise hücreler.

YPG/PKK, hücrenin içerisine, küçük bir hücre daha yapmış. Kendilerine karşı gelen masum sivilleri bu hücrelerde günlerce cezalandırmış.

Türk Silahlı Kuvvetleri teröristlerin kullandığı sözde asayiş bölge merkezini havadan ve karadan ateş altına aldı.

Burası ele geçirildikten sonra Şeran beldesi özgürlüğüne kavuştu.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir