Gündem

Teröristler kaçış için tünel kazıyor

Fırat’ın doğusuna yapılacak operasyon için hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, köşeye sıkışan YPG/PKK’lı teröristler, Türkiye sınırına çok yakın Ayn el-Arab bölgesinde çukur kazıyor.

Suriye sınırındaki birliklere takviye olarak gönderilen askeri araçların bölgeye ulaşmasıyla birlikte paniğe kapılan teröristler, çukur kazmaya başladı.

TRT Haber ekibinin drone ile çektiği görüntülerde, Şanlıurfa Suruç’un karşısında bulunan Ayn el-Arab’da kapana sıkışan YPG/PKK’lı teröristler sınır hattına yakın bir bölgede mevzileri birbirine bağlamak için çukurlar kazıyor.

Bunun la da yetinmeyen teröristlerin, kazdıkları çukurları betonla güçlendirdiği ve tüneller oluşturmaya çalıştığı gözlendi.

Kaynak: TRT Haber

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir