Gündem

Teorikte ve pratikte ‘İK Yönetimi’ için sertifikalı eğitim

UHA HABER / Beykoz Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nın ilki 5-26 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Mustafa Kemal ATATÜRK(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın edindiği bilgiye göre, Teorik ve pratik bilginin bir arada verileceği programda, yerli ve yabancı şirketlerde görevlerini sürdüren İK liderleri de konuşmacı olarak yer alacak.

Teknoloji hızla ilerlerken sanılanın aksine insan becerileri, karar alma süreçleri çok daha ön plana çıkıyor. İş yerlerinde bunun en çok hissedildiği alan ise İnsan Kaynakları.

Beykoz Üniversitesi ve Derin Akademi, günümüz ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladıkları ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’ ile bu alana yeni bir soluk getiriyor.

Eğitimde kalitesini kanıtlayan iki önemli kuruluşun iş birliğiyle hazırlanan ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nın ilki 5-26 Ekim tarihlerinde başlayacak.

32 saatten oluşan programı uzun yıllar alanında lider kurumlarda yöneticilik yapan Osman Ünal ve Hakan Selahi yönetecek. Teorik ve pratik bilginin bir arada verileceği programda, iş hayatında karşılaşılabilecek birçok problem uygulamalarıyla masaya yatırılacak.

İK liderleri anlatacak
Programda, karşılıklı öğrenme, tecrübe paylaşımı, gerçek vakalar üzerinden öğrenme ve çalıştaylar yer alacak. Eğitimlerin yanı sıra Pelin Kuzucu (Hyatt Group İK Direktörü), Ata Selçuk (Eczacıbaşı Holding İK Koordinatörü) ve Nisa Dizdar (ebebek İK Direktörü) gibi çeşitli yerli ve yabancı kurumlarda yönetici olarak görevini sürdüren liderler de konuk konuşmacı olarak tecrübelerini program katılımcıları ile paylaşacaklar.

4 hafta sürecek
Ekim ayından itibaren her ay tekrarlanması planlanan programın ilki 5-26 Ekim tarihleri arasında Cumartesi günleri (4 hafta) Mecidiyeköy’deki Torun Center’da yapılacak. Programa katılmak isteyenler (0212) 211 04 03 ve 0533 405 98 20 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilir gelisim@beykoz.edu.tr mail adresine mail atarak da kesin kayıt yaptırabilirler.

HABER : Eda SAĞLAM

İSTANBUL, UHA Haber Ajansı

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir