Şehir Haberleri

TBMM Başkanı Yıldırım’ın tren anısı kırdı geçirdi

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Eskişehir’deki programı için Yüksek Hızlı Tren’i (YHT) tercih etti. Yıldırım, yolcularla sohbet ederek ilginç bir anısını da paylaştı.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Eskişehir programına, Ulaştırma Bakanlığı döneminde açılışı yapılan Yüksek Hızlı Tren’i kullanarak gitti. Dönüşünde yine hızlı treni kullandı.

Yolcularla sohbet eden Meclis Başkanı bir anısını da paylaştı.

Ulaştırma Bakanlığı döneminde, hızlı trenden yakınan bir kişi ile ilgili anlattıkları yolcuları güldürdü.

“Bir vatandaş arıyor hızlı trenle ilgili bir şikayeti varmış: Ben sizden şikayetçiyim. Ne oldu, nedir kusurumuz? ‘Bakanım, damatla kızım eskiden bayramdan bayrama gelirdi. Şimdi arıyor; baba kahvaltıya geliyoruz. Bana yapacağın bu muydu senin?’ dedi.”

Kaynak: TRT Haber 

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir