Gündem

Sözcü Kalın, ABD heyetini kabul etti

UHA HABER / Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert O’Brien başkanlığındaki heyeti kabul etti.

TRT Haber‘de yer alan haberde, Ankara-Washington hattında görüşme trafiği hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ilk görüşme Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti.

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert O’brien ve Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile bir araya geldi.

Bir buçuk saat süren görüşmede bölgedeki son durum ele alındı.

O’Brein, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile de bugün görüşecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da ABD Başkan Yardımcısı Pence ve Dışişleri Bakanı Pompeo’yu bugün Külliye’de kabul edecek.

Görüşmede Türkiye’nin, Suriye konusundaki kırmızı çizgileri bir kez daha yineleyecek

ANKARA, UHA Haber Ajansı

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir