Spor

‘Solksjaer olmazsa en iyi aday Pochettino’

UHA Haber / Manchester United’ın eski kaptanı Wayne Rooney, kulübün teknik direktör Solksjaer ile devam etmemesi halinde en iyi adayın Tottenham menajeri Pochettino olduğunu söyledi.

Mustafa Kemal ATATÜRKİngiltere Premier Lig’de sezona Jose Mourinho ile kötü bir başlangıç yapan Manchester United, Portekizli teknik adamla yolları ayırdıktan sonra eski futbolcusu Ole Gunnar Solksjaer ile hayat buldu.

Molde’den gelen Norveçli teknik adamın ardından takım bir anda seri galibiyetlere başladı. United, 25 hafta sonunda ilk dört ile arasındaki puan farkını sadece 2’ye indirdi.

Takımın başına geçici olarak getirilen Solksjaer’in takımdaki geleceği sezon sonu belli olacak. Kulübün efsane futbolcularından biri olan eski kaptan Wayne Rooney’e göre Manchester United, Norveçli teknik adam ile devam etmeli. Fakat aksi bir durum olursa da en iyi aday Tottenham Hotspur’un menajeri Mauricio Pochettino: “Bu form grafiğiyle bence kulüp Solksjaer ile devam etmeli. Fakat anlaşma olmazsa bence bu görev için en iyi tercih Pochettino olacaktır”

Arjantinli teknik adam Tottenham Hotspur’a 2014 yılında Southampton’dan geldi. Onun dönemiyle birlikte Tottenham büyük bir atağa geçerek tüm sezonları ligde üst sıralarda tamamladı.

Kaynak: TRT SPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir