Şehir Haberleri

Siirt merkezli FETÖ operasyonu: 26 şüpheliye gözaltı ..

Siirt merkezli 20 ilde FETÖ’ye yönelik operasyonlarda aralarında rütbeli askerlerin de olduğu 26 şüpheli gözaltına alındı.

Siirt Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ’nün “askeri yapılanması”na yönelik soruşturma kapsamında, örgütsel faaliyetlerde bulundukları öne sürülen 31 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Harekete geçen Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri koordinesinde 20 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda bir binbaşı, 2 üsteğmen, 11 astsubay, 10 uzman erbaş, bir öğretmen ve bir ev kadını olmak üzere 26 şüpheli gözaltına alındı.

Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, Siirt Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Firari 5 şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor.

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir