Eğitim

SETA’dan Panel: Etkin Öğretmen Nitelikli Eğitim

SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından ‘Etkin Öğretmen Nitelikli Eğitim’ konulu panel gerçekleştirilecek.

SETA Eğitim ve Sosyal Politikalar Direktörlüğü’nün 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında gerçekleştireceği “Etkin Öğretmen, Nitelikli Eğitim” panelinde, öğretmenin sınıf içi ve dışı öğretiminde etkin olması ile eğitimin niteliği arasındaki ilişki tartışılacak.

Bu konuda başarılı çalışmalara imza atmış, 2018 yılı Küresel Öğretmen Ödülü’nün sahibi Selçuk Yusuf Arslan ve hayata geçirdiği projeler ile birçok öğretmene ilham olan ve Fark Yaratan Öğretmen Ödülü’ne sahip Mihraç Kulu’nun tecrübelerini paylaşacak.

Panelde ayrıca, bu alanda akademik çalışmaları bulunan Dr. Öğr. Üyesi İsmet Kesen öğretmen eğitimi ve öğretmenliğin teorik çerçevesi üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Panel: Etkin Öğretmen Nitelikli Eğitim


 • Tarih : 20/11/2018
 • Saat :16:00 : 18:00
 • Yer : SETA Ankara
 • Bitiş  : 20/11/2018
 • Adres : Nenehatun Cd. No:66 GOP/Çankara/Ankara

 • Moderatör : Ercenk Hamarat , SETA
 • Konuşmacılar :İsmet Kesen –  SETA

  Selçuk Yusuf Arslan – MEB – Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

  Mihraç Kulu – MEB – Sosyal Bilgiler Öğretmeni


Panel: Etkin Öğretmen Nitelikli Eğitim

ANKARA, UHA HABER

 

Bu haberi paylaşınız!

Kalk Gidelim Başlıyor!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir