Şehir Haberleri

Serdal Adalı, Adana’dan sonra İzmir’e otel yapacak

UHA HABER / Türkiye Jokey Kulübü Başkanı ve Beşiktaş Kulübü’nde başkanlık yarışlarına giren iş insanı Serdal Adalı otelcilikte büyüyor.

Truva Turizm Yatırım ve İşletmecilik Anonim Şirketi’nin İzmir’de 250 oda 500 yatak kapasiteli 5 yıldızlı otel yapmak için harekete geçtiği bildirildi.

Kente yapılacak yatırımın tutarının 138 milyon 410 bin TL olacağı ve 200 kişiye istihdam yaratılacağı ifade edildi.

Yeni Asır’da yer alan habere göre şirketin yönetim kurulunda Türkiye Jokey Kulübü Başkanı, Beşiktaş Kulübü’nde başkanlık yarışlarına girmiş iş insanı Serdal Adalı yer alıyor. Adalı ailesi Adana’da 5 yıldızlı Sheraton Oteli’ni işletiyor.

İZMİR, UHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir