Kültür-Sanat

Senaryo ve Öykü yazarı Dilek Qudey, “Bana Akıl Verme Huzur Ver.” isimli kitabının tanıtımını yapacak

Senaryo ve Öykü yazarı Dilek Qudey, Serbest Edebi metinlerden oluşan “Bana Akıl Verme Huzur Ver.” isimli kitabının tanıtımını yapacak.
Dilek Qudey ile ilgili görsel sonucuDilek Qudey, Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezi’nde (KUAKMER)  bugün saat 16.00’da okuyucuyla buluşacak ve kitabının tanıtımını gerçekleştirecek.
Hayata dair konuların yer aldığı “Bana Akıl Verme Huzur Ver.” adlı kitabın “Sesli Kitap“a dönüştürülmesini, Müzik Prodüktörü Erdem Ataner Yüce  yaptı.
Dilek Qudey’ın, Serbest Edebi metinlerden oluşan “Bana Akıl Verme Huzur Ver.” isimli kitabı, tanıtım sırasında, Müzik Prodüktörü Erdem Ataner Yüce de canlı performansıyla ‘Elektronik Müzik‘yle eşlik edecek.
 
Büyük bir zevkle, bir solukta okunan ve okuyucuyu son derece etkileyen Dilek Qudey’in başarılı çalışması olan “Bana Akıl Verme Huzur Ver.” isimli kitabının birinci baskısı ASİ KİTAP tarafından 2015 yılında yapıldı, ikinci baskısı ise Cinuis Yayınevi‘nden ağustos 2017 de basıldı
KUŞADASI (Aydın), UHA HABER
trt.tv
Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir