Kültür-Sanat

Selçuk Efes Müzesi’nde Müzik Etkinlikleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa çalışması neticesinde müzelerde gerçekleşen sanat etkinlikleri Aralık ayında da devam edecek.

(TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı‘nın haberine göre, bu kapsamda, Selçuk Efes Müzesi’nde Kasım ayında gerçekleşen sanat etkinlikleri müze ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazandı.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası,  İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu,  İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu yerli ve yabancı müze ziyaretçileri ile buluşmaya devam edecek.

Etkinlikler Aralık ayı boyunca her Salı günü gerçekleşecek.

ARALIK 2018 ETKİNLİK PROGRAMI

İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu
04 Aralık 2018, Salı
İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu
11 Aralık 2018, Salı
İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu
18 Aralık 2018, Salı
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
27 Aralık 2018, Salı

Selçuk Efes Müzesi’nde gerçekleşecek bu etkinlikler herkese açık ve ücretsiz olup, ancak Müze Müdürlüğü gerekli hallerde program değişikliği yapalabilecek.

İZMİR (Selçuk), UHA HABER

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir