Türkiye

Selçuk Bayraktar: T3 Vakfı İBB’den tek kuruş dahi almadı

23 nisan ile ilgili görsel sonucu

UHA HABER / T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden tek kuruş almadıklarını, bu tür iddiaların iftira olduğunu vurguladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kayıtlarının yedeklenmesi işlemiyle ilgili sosyal medyadan mesajlar paylaştı. Ağbaba, büyükşehir belediyesinden bazı vakıflara kaynak aktarıldığını iddia etti.

Bunun üzerine mesajda ismi geçen T3 Vakfı’dan bir açıklama geldi. Vakfın Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, T3 Vakfı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden tek kuruş almadığını, söylenenlerin iftira olduğunu vurguladı.

Bayraktar, Ağbaba’nın yayınladığı ve hazırlayanı dahi belli olmayan büyükşehir faaliyet raporunun asılsız olduğunu da söyledi. Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın iddialarının yasal takibinin yapılacağını da kaydetti.

Kaynak: TRT Haber 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir