Ekonomi

Seçim Sonrası Türkiye Ekonomisinin Geleceği

UHA HABER / SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı, ‘Seçim Sonrası Türkiye Ekonomisinin Geleceği Ve Yapısal Dönüşüm Adımları’ konusunda 18 Nisan Perşembe günü saat 14.00’de İstanbul’da bir panel gerçekleştirecek.

Panel: Seçim Sonrası Türkiye Ekonomisinin Geleceği Ve Yapısal Dönüşüm Adımları

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA), Türkiye ekonomisinin 2019’daki genel görünümünü ve seçim sonrası ekonomik beklentileri masaya yatıracak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm programının detaylarının ele alınacağı panelde, Türkiye ekonomisine dair önümüzdeki 4,5 yıllık seçimsiz dönemde yapılması gereken yapısal reformlar tartışılacak.

Panel: Seçim Sonrası Türkiye Ekonomisinin Geleceği Ve Yapısal Dönüşüm Adımları


 • Tarih : 18/04/2019
 • Saat :14:00 : 16:00
 • Yer : SETA İstanbul
 • Bitiş  : 18/04/2019
 • Adres : Defterdar Mah. Savaklar Caddesi. No:41-43

 • Moderatör : Nurullah Gür, SETA
 • Konuşmacılar :Mevlüt Tatlıyer – İstanbul Medipol Üniversitesi

  Ege Yazgan – Bilgi Üniversitesi

  Semih Emre Çekin –  Türk-Alman Üniversitesi

İSTANBUL, UHA HABER

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir