Spor

Sadık Çiftpınar Beşiktaş’a doğru

Burak Yılmaz transferinde mutlu sona ulaşan Beşiktaş, stoper sorununu da Sadık Çiftpınar’ı kadroya katarak çözmeye çalışıyor.

Mustafa Kemal ATATÜRKSiyah-beyazlılar, Fenerbahçe’nin de peşinde olduğu 26 yaşındaki savunma oyuncusu için Evkur Yeni Malatyaspor’a yaptığı teklifi revize etti.

Kartal, Sadık Çiftpınar için 500 bin avro bonservis bedelinin yanı sıra kiralık olarak da Cyle Larin’i önermişti.

Ancak Doğu Anadolu ekibi Kanadalı oyuncunun yüksek maaşını karşılama konusunda zorlanacağı için bu öneriye sıcak bakmamıştı.

Bunun üzerine Beşiktaş, Evkur Yeni Malatyaspor’a sunduğu son teklifte Larin’in maaşının bir kısmını da karşılamayı önerdiği ve iki kulübün anlaşma aşamasına geldiği öğrenildi.

Siyah-beyazlıların Cyle Larin’i Evkur Yeni Malatyaspor’a gitmesi için ikna çalışmaları da sürüyor.

Birkaç gün içinde son pürüzler giderilirse transfer gerçekleşecek ve her iki oyuncu da Antalya’da yeni takımlarının kampına katılacak.

Kaynak: TRTSPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir