Spor

Real Madrid’in yeni yıldızı yola çıktı

Real Madrid’in geçen yıl transfer ettiği Vinicius Junior, La Liga serüveni için yola çıktı.

Vinicius Junior, Real Madrid oyuncusu olarak yeni serüvenine hazırlanıyor. 18 yaşındaki Brezilyalı, İspanya için yola çıkarken genç yıldız adayını Flamengo’dan takım arkadaşları uğurladı.

Vinicius, Perşembe günü Santiago Bernabeu’da basına tanıtılacak. Real Madrid, henüz 16 yaşındayken Flamengo’dan transfer ettiği Vinicius Junior’un tüm sportif haklarını Temmuz ayında ele geçirdi.

Brezilya 17 Yaş Altı Takımı’nda da forma giyen Junior, geçen yıl 17 Yaş Altı Güney Amerika Şampiyonası’nda 7 gol atıp en iyi oyuncu seçilmişti.

Real Madrid’in transfer için komisyonlar dahil toplam 50 milyon Euro ödediği belirtiliyor.

UHA HABER, SPOR

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir